Архів. Оголошення «Земельные работы» від 17.03.2013 застаріло і тому приховано.

Земельные работы
Выполним-)Замена водопровода по частному сектору 2)Строительство канализации и сливных ям 3)Другие земельные работы 4)Заливка фундаментов, стяжек 5)Кладка шлакоблока, бетонита 6)Демонтаж
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 17.03.2013
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Єнакієве
Номер оголошення: 389766

Інші оголошення в даній рубриці:

Did you mean: Мы устанавливаем любые межкомнатные двери в Ки
якісно професійно встановлюючи міжкімнатні двері (орні, розсувні установка розширювачів дверної коробки (доборів) Працюємо без вихідних в зручному ... Читати далі
Планування пристрою заземлення
Завдання пристрої заземлення Пристрій заземлення являє собою Глибинний заземлювач - заземлювач, який, як правило, встановлюється перпендикулярно ... Читати далі
АВК5-2. 11
За договірною ціною пропонуємо програму в галузі будівництва по складання кошторисів АВК5-2. 11АВК5-2. 10. 2, АВК5-2. 9. 2, АВК3-2. 7. 0, АС-4, АС-4 ... Читати далі
Виготовляємо єврозабори, ЗБВ паркани, бетонні паркани
Напрямки нашої роботи це виготовлення декоративних залізобетонних європарканів, металообробка, виготовлення деталей з металу, послуги спецтехніки, ... Читати далі
Тротуарна плитка від виробника
Продаж усіх форм тротуарної плитки ФЕМ. Цеглинка стандартний і вузький, старе місто, креатив, подвійне Т, соти, ромб і т. д. Надаємо повний комплекс ... Читати далі
lt; <МИ БУДУЄМО ЩОБ ЖИТИ>>
Будівництво та ремонт житлових і нежитлових приміщень. Ремонт квартир будинків офісів магазинів. Штукатурка-шпаклівка від 25 грв обклеювання шпалер ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Комплексний ремонт квартир Комплексний ремонт квартир
Досвідчені майстри нашої компанії на високому професійному рівні виконають комплексний ремонт квартири «під ключ», обробку новобудови з нуля (від ... Читати далі
Оздоблення квартир Оздоблення квартир
Стяжка підлог. Гіпсокартон будь-якої складності, штукатурка, шпаклівка під фарбування, поклейка шпалер, укоси, кахель, пластик, сантехнічні роботи, ... Читати далі
Ремонтно-будівельні роботи Ремонтно-будівельні роботи
Виконуємо всі види демонтажних робіт, перепланування приміщень. Фундамент. Кладка: шлакоблок, чорнової і облицювальна цегла. Покрівля та даху. ... Читати далі
Комплексний ремонт квартир Комплексний ремонт квартир
Бригада професіоналів виконає оздоблювальні роботи будь-якої складності з монтажу гіпсокартону, кладки плитки, шпаклювання, штукатурці, поклейки ... Читати далі
Ремонт квартири в Броварах.
Ремонт квартири. Ексклюзивний ремонт. Ремонт і обробка магазинів і офісів. Косметичний ремонт. Будівництво басейнів. Технагляд.
Захист споруд від затоплення та протікання води! Захист споруд від затоплення та протікання води!
Затікає підвал або гараж? Волога руйнує споруди? Бригада кваліфікованих будівельників виконає роботи з гідроізоляції Ваших підвалів, гаражів, дахів і ... Читати далі
Дизайн дитинкою комнаті Дизайн дитинкою комнаті
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн ресторанів і кафе Дизайн ресторанів і кафе
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, перепланування, ландшафтній
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Висотні роботи, промисловий альпінізм Висотні роботи, промисловий альпінізм
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності - утеплення квартир та ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua