Архів. Оголошення «Оздоблення квартир» від 09.04.2019 застаріло і тому приховано.

Оздоблення квартир
Стяжка підлог. Гіпсокартон будь-якої складності, штукатурка, шпаклівка під фарбування, поклейка шпалер, укоси, кахель, пластик, сантехнічні роботи, установка лічильників, котлів і водонагрівачів, опалення, послуги електрика та ін Ціни прийнятні з урахуванням якості, професіоналізму, надійності.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Оздоблення квартир
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 09.04.2019
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Васильків
Номер оголошення: 389761

Інші оголошення в даній рубриці:

Копаєм криниці під ключ
Якісно виконуємо роботи по риттю, чищенні, поглибленні та ремонті колодязів. Також можемо запропонувати доставку залізобетонних кілець, кришок і ... Читати далі
Копаємо колодязі
Копаємо колодязі, каналізації під ключ ... Працюємо без вихідних по всій Київській області, телефонуйте в будь-який час. З повагою, Сергій ... Читати далі
Сходи з дерева для Вашої оселі [_oensd ] 177517
Виготовлення, монтаж та проектування сход любої складності. Обшивка деревом металевих, бетонних та ін. каркасів. Комплектуючі на сходи. Різьблення по ... Читати далі
Будівництво та послуги сантехніка
Монтаж вузлів каналізацій, водопроводів, систем індивідуального опалення, дахів металочереліца. Влаштування гіпсокартонних стель, стін і Перестенко, ... Читати далі
Промисловий альпінізм висотні роботи
Утеплення стін, підрізка та усунення дерев, герметизація міжпанельних швів і стиків, фарбування висотних металоконструкцій і труб, навішування ... Читати далі
Кровлоя під ключ
Пропонуємо всі види покрівельних робіт під ключ. Монтаж та демонтаж старих Криш. Доставка матеріалу. Проведення замірування та складання карти ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Ремонтно-будівельні роботи Ремонтно-будівельні роботи
Виконуємо всі види демонтажних робіт, перепланування приміщень. Фундамент. Кладка: шлакоблок, чорнової і облицювальна цегла. Покрівля та даху. ... Читати далі
Комплексний ремонт квартир Комплексний ремонт квартир
Бригада професіоналів виконає оздоблювальні роботи будь-якої складності з монтажу гіпсокартону, кладки плитки, шпаклювання, штукатурці, поклейки ... Читати далі
Ремонт квартири в Броварах.
Ремонт квартири. Ексклюзивний ремонт. Ремонт і обробка магазинів і офісів. Косметичний ремонт. Будівництво басейнів. Технагляд.
Захист споруд від затоплення та протікання води! Захист споруд від затоплення та протікання води!
Затікає підвал або гараж? Волога руйнує споруди? Бригада кваліфікованих будівельників виконає роботи з гідроізоляції Ваших підвалів, гаражів, дахів і ... Читати далі
Дизайн дитинкою комнаті Дизайн дитинкою комнаті
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн ресторанів і кафе Дизайн ресторанів і кафе
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, перепланування, ландшафтній
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Висотні роботи, промисловий альпінізм Висотні роботи, промисловий альпінізм
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності - утеплення квартир та ... Читати далі
Утеплення квартир та будинків Утеплення квартир та будинків
Комплексна теплоізоляція приміщень. (Утеплення квартир та будинків). ПП «Терра-Альп» пропонує послуги по утепленню вашої оселі. - утеплення фасадів, ... Читати далі
Спилювання дерев Спилювання дерев
ПП "ТЕРРА-АЛЬП" надає послуги пов’язані з доглядом, спилюванням та обрізкою дерев в умовах житлової і промислової забудови, при наявності ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua