Архів. Оголошення «Ремонтно-будівельні роботи» від 19.11.2016 застаріло і тому приховано.

Ремонтно-будівельні роботи
Виконуємо всі види демонтажних робіт, перепланування приміщень. Фундамент. Кладка: шлакоблок, чорнової і облицювальна цегла. Покрівля та даху. Інженерні комунікації: водопровід і каналізація. Електромонтажні роботи. Оздоблювальні та малярні роботи. Благоустрій: огорожі, тротуарна плитка та багато іншого.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Ремонтно-будівельні роботи
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 19.11.2016
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Буча
Номер оголошення: 389760

Інші оголошення в даній рубриці:

Якісна кладка цегли. Якісна кладка цегли.
Якісна кладка цегли. Бригада будівельників виконає цегляну кладку (рядовий, лицьову цеглу), кладку піноблоку, ракушняка, термоблока, газоблоку і т. ... Читати далі
Будівництво Будівництво
Будівельні роботи. Фундаментні Роботи. Гідроізоляція. Будівництво будинків з термоблока. Цегляна кладка стін, простінків (піноблок, шлакоблок, ... Читати далі
Опоряджувальні роботи, ремонтні роботи. Опоряджувальні роботи, ремонтні роботи.
Опоряджувальні роботи, ремонтні роботи. штукатурка, стяжка, шпаклівка, перегородки, цегляна кладка, малярка, безпіщанка, побілка, підвісна стеля, ... Читати далі
Паркани під ключ. Паркани під ключ.
Паркани під ключ. Фундамент (викопування і заливка). Кладка стовпчиків, зашивання профнастилом і ін Якісна робота за доступними цінами! (097) ... Читати далі
Якісна кладка цегли. Якісна кладка цегли.
Якісна кладка цегли. Бригада будівельників виконає цегляну кладку (рядовий, лицьову цеглу), кладку піноблоку, ракушняка, термоблока, газоблоку і т. ... Читати далі
Комплексний ремонт квартир.
Комплексний ремонт квартир. Стяжка, малярські роботи, штукатурка, укладання ламінату, плитки, поклейка шпалер, шпаклівка, обробка, кладка ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Комплексний ремонт квартир Комплексний ремонт квартир
Бригада професіоналів виконає оздоблювальні роботи будь-якої складності з монтажу гіпсокартону, кладки плитки, шпаклювання, штукатурці, поклейки ... Читати далі
Ремонт квартири в Броварах.
Ремонт квартири. Ексклюзивний ремонт. Ремонт і обробка магазинів і офісів. Косметичний ремонт. Будівництво басейнів. Технагляд.
Захист споруд від затоплення та протікання води! Захист споруд від затоплення та протікання води!
Затікає підвал або гараж? Волога руйнує споруди? Бригада кваліфікованих будівельників виконає роботи з гідроізоляції Ваших підвалів, гаражів, дахів і ... Читати далі
Дизайн дитинкою комнаті Дизайн дитинкою комнаті
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн ресторанів і кафе Дизайн ресторанів і кафе
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, перепланування, ландшафтній
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Висотні роботи, промисловий альпінізм Висотні роботи, промисловий альпінізм
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності - утеплення квартир та ... Читати далі
Утеплення квартир та будинків Утеплення квартир та будинків
Комплексна теплоізоляція приміщень. (Утеплення квартир та будинків). ПП «Терра-Альп» пропонує послуги по утепленню вашої оселі. - утеплення фасадів, ... Читати далі
Спилювання дерев Спилювання дерев
ПП "ТЕРРА-АЛЬП" надає послуги пов’язані з доглядом, спилюванням та обрізкою дерев в умовах житлової і промислової забудови, при наявності ... Читати далі
Висотні роботи Висотні роботи
Виконуємо всі види робіт на висоті за допомогою промислового альпізму а саме -монтаж -демонтаж -фасадні роботи -гідроізоляційні роботи - та багато ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua