Архів. Оголошення «Здам гостинку» від 21.10.2020 застаріло і тому приховано.

Здам гостинку
Добридень! Я господар, хочу здати гостинку по ул.Шепелева, Солом'янський район, Відрадне, будинок панелька, окремий тамбур на 4-е квартири, домофон, броньовані двері, вікна дерев'яні з гратами, без балкона, паркет, су суміщений, душ, спальне місце, меблі , пралка, холодильник, витяжка, газова плита, інтернет, парковка, парк, стадіон, супермаркет-в 25 метрах від будинку, транспорт-будь, в будь-яку точку Києва. Цена 5000 грн + комунальні по лічильниках. Інтернет-оплата окремо. Застава беремо - обговорюємо.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 21.10.2020
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Київ
адреса: ул.шепелева,9а
Номер оголошення: 468173

Інші оголошення в даній рубриці:

Сдам Сдам
гостинку, київ, без балкона, меблі, побут.техніка, інтернет, броньовані двері, тамбур, решітки на вікнах, парковка, поруч парк і стадіон- 20м. ... Читати далі
Продається 1 кімн. квартира в місті Києві Продається 1 кімн. квартира в місті Києві
Продається 1 кімнатна квартира по г. Киев, ул. Польова, 73, Солом'янський р-н, 24/26 поверхового новобудови. Дизайнерський ремонт в білих тонах ... Читати далі
Здаються квартири подобово в місті Києві! Здаються квартири подобово в місті Києві!
Здаються квартири подобово в місті Києві, Солом'янський район, недалеко від залізничного вокзалу, лікарні ім. Амосова, Охматдиту, ул.Майбороди, ... Читати далі
Здам
Здам однокімнатну квартиру в м.Київ по ул.Зодчих, вільна з жовтня 2020 року.
Продаються окремо розташовані будинки з власної ТП на 250 кв Продаються окремо розташовані будинки з власної ТП на 250 кв
Продається окремо розташована будівля з власною ТП на 250 Квт загальною площею 450 м2 і ділянкою 3,82 ГА. Любарці, Київська обл., Україна Від ... Читати далі
Оренда 3-х кімнатної квартири від власника в ЖК "Голосієво" Оренда 3-х кімнатної квартири від власника в ЖК "Голосієво"
Вперше задається простора трикімнатна квартира по ул.Голосеевская, 13Ас дизайнерським ремонтом, загальною площею 120 кв.м. Комплекс бізнес-класу, ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Здам 3-х кімнатну квартиру
Здам 3-х кімнатну квартиру, розташована на 3 мікрорайоні, 2-й поверх 9-ти поверхового будинку. Ціна в літній період 2000грн. + Лічильники (світло, ... Читати далі
Здам в оренду столярний цех Здам в оренду столярний цех
Здам в оренду столярний цех з обладнанням в м.Бровари. Площа 250 кв.м, 2 поверхи. Власник. Всі подробиці по телефону.
Зняти квартиру подобово центр Маріуполя в оренду на добу Зняти квартиру подобово центр Маріуполя в оренду на добу
У самому центрі міста Маріуполя можна зняти в оренду подобово однокімнатна квартира загальною площею 32м2 включає в себе спальну кімнату, кухню, ... Читати далі
Продам м'ясокомбінат Продам м'ясокомбінат
ММК спроектований західно-німецькою фірмою "Franz Rirchfeld GmbH & Co" в 1990-91 роках. Вона ж здійснювала авторський нагляд. Генпідряд, підбір і ... Читати далі
Продам молокозавод Продам молокозавод
ММК спроектований західно-німецькою фірмою "Franz Rirchfeld GmbH & Co" в 1990-91 роках. Вона ж здійснювала авторський нагляд. Генпідряд, підбір і ... Читати далі
Продам новий будинок Продам новий будинок
Продам шикарний будинок, для любителів спокою, тиші і затишку. Ділянка 15 сот. Будинок 2 пов. + Гараж + балкон + тераса Загальна - 190 м.кв. ... Читати далі
Продається будинок з ділянкою (30 соток) в с. Бистрик
Продається будинок з ділянкою (30 соток). в с. Бистрик, Дерево, обкладений цеглою, нова веранда газобетон, загальна пл. 83 кв.м: кухня 15 кв.м, ... Читати далі
подобово Умань подобово Умань
Подобово Умань-ремонт-інтернет-15 хв. пішки до парку Софіївка.
Купимо об'єкт
Купимо об'єкт з ділового металу, будівельних матеріалів, ЗБВ (плити перекриття, плити пустотні, блоки фундаментні). Здійснюємо демонтаж. Самовивіз ... Читати далі
Мій дім, моя фортеця! Мій дім, моя фортеця!
Мій дім моя фортеця Ці слова про Нього, про Ваш майбутній будинок! Сучасний, капітальний будинок з Масандра з усіма зручностями, побудований з ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua