Архів. Оголошення «Продаються окремо розташовані будинки з власної ТП на 250 кв» від 14.02.2020 застаріло і тому приховано.

Продаються окремо розташовані будинки з власної ТП на 250 кв
Продається окремо розташована будівля з власною ТП на 250 Квт загальною площею 450 м2 і ділянкою 3,82 ГА.
Любарці, Київська обл., Україна
Від аеропорту «Бориспіль» до об'єкта 29 км
Від Києва до об'єкта 45 км
Будівля капітальне 450 м2, h- 4,5 і h-3. Капітальне цегляна з бетонним перекриттям, накрите новою покрівлею з утепленням, сухе. В основному цеху тільки дві колони.
Координати гугл: 50.251813, 31.135384
Можете поїхати, подивитися стан.

Олександр
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 14.02.2020
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Київ
Номер оголошення: 465559

Інші оголошення в даній рубриці:

Оренда 3-х кімнатної квартири від власника в ЖК "Голосієво" Оренда 3-х кімнатної квартири від власника в ЖК "Голосієво"
Вперше задається простора трикімнатна квартира по ул.Голосеевская, 13Ас дизайнерським ремонтом, загальною площею 120 кв.м. Комплекс бізнес-класу, ... Читати далі
Продаж торгового комплексу Продаж торгового комплексу
Продаж діючого орендного бізнесу а саме торгового комплексу (павільйони). Комплекс знаходиться на лівому березі Києва Деснянському районі на ... Читати далі
Продається квартира в Києві по вул. Польова Продається квартира в Києві по вул. Польова
Продаж квартири по вул. Польова. 28,5кв.м., Студіо. сучасний, якісний ремонт, повністю мебльована, вбудована побутова техніка (посудомийка, плита, ... Читати далі
Здаються квартири подобово в місті Києві Здаються квартири подобово в місті Києві
Здаються квартири подобово в гopoде Києві, Солом'янський район, недалеко від залізничного вокзалу, лікарні ім. Амосова, Охматдиту і метро терміном ... Читати далі
Відпочинок. Здам окремий будинок
Відпочинок у Валентини Вокзальна 32. Здам окремий будинок на дві кімнати, на 5 місць, в будинку все є і Wi-Fi. До моря 10-12 хвилин, до магазинів і ... Читати далі
Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр
На сегодня - діюче столярне виробництво. Пропонується: Продаж або оренда з Викуп, або довгострокова оренда. Цільве призначення земельної ділянки - ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Здам в оренду столярний цех Здам в оренду столярний цех
Здам в оренду столярний цех з обладнанням в м.Бровари. Площа 250 кв.м, 2 поверхи. Власник. Всі подробиці по телефону.
Зняти квартиру подобово центр Маріуполя в оренду на добу Зняти квартиру подобово центр Маріуполя в оренду на добу
У самому центрі міста Маріуполя можна зняти в оренду подобово однокімнатна квартира загальною площею 32м2 включає в себе спальну кімнату, кухню, ... Читати далі
Продам м'ясокомбінат Продам м'ясокомбінат
ММК спроектований західно-німецькою фірмою "Franz Rirchfeld GmbH & Co" в 1990-91 роках. Вона ж здійснювала авторський нагляд. Генпідряд, підбір і ... Читати далі
Продам молокозавод Продам молокозавод
ММК спроектований західно-німецькою фірмою "Franz Rirchfeld GmbH & Co" в 1990-91 роках. Вона ж здійснювала авторський нагляд. Генпідряд, підбір і ... Читати далі
Продам новий будинок Продам новий будинок
Продам шикарний будинок, для любителів спокою, тиші і затишку. Ділянка 15 сот. Будинок 2 пов. + Гараж + балкон + тераса Загальна - 190 м.кв. ... Читати далі
Продається будинок з ділянкою (30 соток) в с. Бистрик
Продається будинок з ділянкою (30 соток). в с. Бистрик, Дерево, обкладений цеглою, нова веранда газобетон, загальна пл. 83 кв.м: кухня 15 кв.м, ... Читати далі
подобово Умань подобово Умань
Подобово Умань-ремонт-інтернет-15 хв. пішки до парку Софіївка.
Купимо об'єкт
Купимо об'єкт з ділового металу, будівельних матеріалів, ЗБВ (плити перекриття, плити пустотні, блоки фундаментні). Здійснюємо демонтаж. Самовивіз ... Читати далі
Мій дім, моя фортеця! Мій дім, моя фортеця!
Мій дім моя фортеця Ці слова про Нього, про Ваш майбутній будинок! Сучасний, капітальний будинок з Масандра з усіма зручностями, побудований з ... Читати далі
Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під
Ангари. Каркасні ангари. Прямостінні ангари. Будівництво для АПК. Монтаж металоконструкцій. Компанія ТОВ «СтальБудМонтаж» побудує ангар, ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua