Архів. Оголошення «Продається будинок з ділянкою (30 соток) в с. Бистрик» від 29.03.2019 застаріло і тому приховано.

Продається будинок з ділянкою (30 соток) в с. Бистрик
Продається будинок з ділянкою (30 соток). в с. Бистрик,
Дерево, обкладений цеглою, нова веранда газобетон, загальна пл. 83 кв.м: кухня 15 кв.м, ванна/туалет 6,5 кв.м, велика кімната 30 кв.м. нова кімната 11 кв.м, два коридорчика 5 і 6 кв.м.
Двоконтурний котел, нові алюмінієві радіатори, вода в хаті, каналізація. Веранда реконструйована під жилу кімнату. Над новою кімнатою все готове під мансарду. Вікна всі м.пластикові.
Для опалення також є груба. Дах перекритий 3 роки тому, новий шифер з пропиткою.
Телефон, інтернет (укртелеком), по вулиці є оптоволокно.
Сухий, глибокий льох. Двоє воріт. Молодий садок. Місце для шашликів), рибалка поряд.
Класні сусіди.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 29.03.2019
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Ружин
Номер оголошення: 460785

Схожі оголошення в інших регіонах:

Здаються квартири подобово в місті Києві Здаються квартири подобово в місті Києві
Здаються квартири подобово в гopoде Києві, Солом'янський район, недалеко від залізничного вокзалу, лікарні ім. Амосова, Охматдиту і метро терміном ... Читати далі
подобово Умань подобово Умань
Подобово Умань-ремонт-інтернет-15 хв. пішки до парку Софіївка.
Купимо об'єкт
Купимо об'єкт з ділового металу, будівельних матеріалів, ЗБВ (плити перекриття, плити пустотні, блоки фундаментні). Здійснюємо демонтаж. Самовивіз ... Читати далі
Відпочинок. Здам окремий будинок
Відпочинок у Валентини Вокзальна 32. Здам окремий будинок на дві кімнати, на 5 місць, в будинку все є і Wi-Fi. До моря 10-12 хвилин, до магазинів і ... Читати далі
Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр
На сегодня - діюче столярне виробництво. Пропонується: Продаж або оренда з Викуп, або довгострокова оренда. Цільве призначення земельної ділянки - ... Читати далі
Мій дім, моя фортеця! Мій дім, моя фортеця!
Мій дім моя фортеця Ці слова про Нього, про Ваш майбутній будинок! Сучасний, капітальний будинок з Масандра з усіма зручностями, побудований з ... Читати далі
Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під
Ангари. Каркасні ангари. Прямостінні ангари. Будівництво для АПК. Монтаж металоконструкцій. Компанія ТОВ «СтальБудМонтаж» побудує ангар, ... Читати далі
Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ
Здам в оренду квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганська Новий сучасний ремонт, утеплена, автономка, мп вікна, вода цілодобово, ... Читати далі
Сферичні будинки SunHouse. Сферичні будинки SunHouse.
Круглий будинок - це ваш ідеальний і комфортний сімейне вогнище, в якому ви будете почувати себе ідеально. У природи немає прямих ліній, все створено ... Читати далі
Продаж будинку Продаж будинку
Дім 350 кв. м. кухня-їдальня, камінна зала, 6 кімнат, 3 с/в, 6 сот., гараж на 2 машини, 100000 у.е.
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua