Архів. Оголошення «Аренда квартиры» від 12.03.2019 застаріло і тому приховано.

Аренда квартиры
На длительный срок сниму 2-х, 3-х комнатную квартиру без мебели. Первые и последний этажи не предлагать
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 12.03.2019
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Первомайський
Номер оголошення: 460421

Інші оголошення в даній рубриці:

Продам 3-кім квартиру з автономним опаленням Продам 3-кім квартиру з автономним опаленням
Терміново продам свою 3-х кімн. квартиру 67 кв. м. р. Первомайський (3 мкр, будинок 19, за будинком садочок), ліфт працює, не кутова. 5 поверх 9 ... Читати далі
Здам 1-кімнатну квартиру Первомайськ Харківська обл.
Здам 1-кімнатну квартиру Первомайськ Харківська обл. 6 мікрорайон, поруч школа, супермаркет, міськрада. Листування не веду, всі подробиці по телефону ... Читати далі
Оренда промислових приміщень.
Здам в оренду приміщення під торгівлю, виробництво або склад, розташовані за адресою 4 м-н, д. 11.
Зніму 1-2к квартиру
Хлопець зніме для себе житлову 1-2к квартиру. Чистоту та порядність гарантую.
Продажа будинку.
Будинок цегляної будівлі, город 8 соток, ділянка прямокутна, льох, гараж, літня кухня. Газ, централізований водопровід, колодязь, свердловина, ... Читати далі
Продам 3х к.кв
Продам 3-к. кв. В 6 м-не. Кооперативний будинок. Тепла, затишна, з ремонтом. Все поміняно. Є дозвіл на встановлення автономного опалення!
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

подобово Умань подобово Умань
Подобово Умань-ремонт-інтернет-15 хв. пішки до парку Софіївка.
Купимо об'єкт
Купимо об'єкт з ділового металу, будівельних матеріалів, ЗБВ (плити перекриття, плити пустотні, блоки фундаментні). Здійснюємо демонтаж. Самовивіз ... Читати далі
Відпочинок. Здам окремий будинок
Відпочинок у Валентини Вокзальна 32. Здам окремий будинок на дві кімнати, на 5 місць, в будинку все є і Wi-Fi. До моря 10-12 хвилин, до магазинів і ... Читати далі
Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр
На сегодня - діюче столярне виробництво. Пропонується: Продаж або оренда з Викуп, або довгострокова оренда. Цільве призначення земельної ділянки - ... Читати далі
Мій дім, моя фортеця! Мій дім, моя фортеця!
Мій дім моя фортеця Ці слова про Нього, про Ваш майбутній будинок! Сучасний, капітальний будинок з Масандра з усіма зручностями, побудований з ... Читати далі
Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під
Ангари. Каркасні ангари. Прямостінні ангари. Будівництво для АПК. Монтаж металоконструкцій. Компанія ТОВ «СтальБудМонтаж» побудує ангар, ... Читати далі
Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ
Здам в оренду квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганська Новий сучасний ремонт, утеплена, автономка, мп вікна, вода цілодобово, ... Читати далі
Сферичні будинки SunHouse. Сферичні будинки SunHouse.
Круглий будинок - це ваш ідеальний і комфортний сімейне вогнище, в якому ви будете почувати себе ідеально. У природи немає прямих ліній, все створено ... Читати далі
Продаж будинку Продаж будинку
Дім 350 кв. м. кухня-їдальня, камінна зала, 6 кімнат, 3 с/в, 6 сот., гараж на 2 машини, 100000 у.е.
Продам будинок, таунхаус Царське Село від забудовника. Продам будинок, таунхаус Царське Село від забудовника.
Новий теплий будинок в престижному районі Одеси - Царське Село! готовність 100%! Акція! Загальна площа 130 кв.м. - 480 $ за кв.м.! 3 рівня, з ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua