Архів. Оголошення «Шестерні повітродувки, ВФ, Продаж, Мелітополь» від 05.10.2011 застаріло і тому приховано.

Шестерні повітродувки, ВФ, Продаж, Мелітополь.
компресори системи `Рутса` серія ВФ, 12ВФ, Млинові компресори 3АФ, 3АФ49, ЗАФ53К51Ц,, ЗАФ57Ю52Я, ЗАФ59Ю52Я.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Шестерні повітродувки, ВФ, Продаж, Мелітополь.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Обладнання
Дата публікації: 05.10.2011
Рубрика: Обладнання
Регіон: Росія, Адигейськ
адреса: Росія
Номер оголошення: 297803

Схожі оголошення в інших регіонах:

2АФ51; 23ВФ-М; 24ВФ-М. Продаж. Ремонт. Консультація. 2АФ51; 23ВФ-М; 24ВФ-М. Продаж. Ремонт. Консультація.
Повітродувки системи `Рутса` серія ВФ,, 23ВФ Млинові компресори 3АФ, ЗАФ49Ю52Я, ЗАФ53Ю51Я, ЗАФ57К51М, ЗАФ59К52Р,.
обладнання, холодильні 1П10-ФВ6,, взаємозамінність про обладнання, холодильні 1П10-ФВ6,, взаємозамінність про
ГК ЗАТ `Енергокомплект` насосно-компресорне обладнання. Невибагливо в роботі і обслуговуванні. Весь перелік запасних частин, К продається обладнання. ... Читати далі
Компресори повітряні, підбір обладнання, консультація,; Компресори повітряні, підбір обладнання, консультація,;
Насосно-компресорне обладнання. компресори. ВФ, різниця тисків до 0, 8 атм. серії ВФ. Продуктивність від 0. 24 до 39. 1 м3/хв, різниця тисків до 0, ... Читати далі
Поставляємо крайкового верстат з ручною подачею Virutex PEB
Ручний кромочнік Virutex PEB 50 і PEB 150 одні з кращих моделей в Європі. Ручний крайколичкувальний верстат PEB 150 оснащений регулюванням ... Читати далі
Контейнер для АЗС
Виробляємо контейнери для АЗС ДхШхВ 2000х2400х2600; Виробляємо контейнери для АЗС ДхШхВ 3000х2400х2600; Виробляємо контейнери для АЗС ДхШхВ ... Читати далі
Обладнання для виробництва пластикових вікон Обладнання для виробництва пластикових вікон
Продам Обладнання для виробництва пластикових вікон ozcelik 7000 ДОЛ.
Вальці. Машина листозгинальна тривалкових 25мм/2500мм (Герма
Продам вальці тривалкових, виробництва Німеччини, 1966 г / в. Робітники, комплектні, можна перевірити в роботі. Найбільша ширина листа - 2500мм. ... Читати далі
Продам штапикорез с цифровой измерительной системой AD 1055 Продам штапикорез с цифровой измерительной системой AD 1055
Осуществляет одновременную резку обеих концов штапика по углом 45о. Скорость резки регулируется. Имеет удобную систему замены цулаг, измерительную и ... Читати далі
Продам осцилятор-стабілізатор зварювальної дуги ОССД-300
Продам осцилятор-стабілізатор зварювальної дуги ОССД-300 - 1780 грн. Призначений для безконтактного порушення зварювальної дуги при зварюванні у ... Читати далі
Інвертор зварювальний Іскра 280 Профі - 1545 грн.
Інвертор зварювальний Іскра 280 Профі - 1545 грн. Призначені для високо-якісної ручної зварки, різання і наплавлення чорних і кольорових металів ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua