Архів. Оголошення «Луганськ кування та виготовлення меблів» від 10.01.2011 застаріло і тому приховано.

Луганськ кування та виготовлення меблів
Якщо ви потрапили на дану сторінку, то ймовірно, що вам все гарне подобається! Вірніше сказати і привабливий і практичний! Хочу вам розповісти про такий напрямок в оформленні інтер'єру як про кованих виробах і кованих елементах. Ви запитаєте який мені від цього інтерес? Резонне питання. А відповідь дуже проста, я просто напевно жінка може дивна, але я вважаю чим більше краси у світі буде, тим чистішою буде суспільство! Я дію за аналогією тих же сектантів, які як би намагаються перед богом виглядати в кращому вигляді і чим більше заманять у свої мережі релігійних фанатиків, тим їм на небі воздасться! Я не вірю у всяку маячню і просто вважаю що краса врятує світ! Я дизайнер по професії і по цьому як фахівець просто вирішила в Різдвяні свята від нічого робити розповісти світові, а можливо і окремим зацікавленим людям про те як зробити житло затишніше і красивіше. Адже так приємно коли вдома порядок і немає всього що обтяжує і обтяжує. А щоб так було потрібно для початку зрозуміти сенс всього того що слід робити для досягнення певного результату. Ось наприклад у мене мета одна, житло повинне бути мінімум захаращене і максимум бути зручним для проживання. Речі повинні бути практичними і в той же час красивими. Ви напевно будинку маєте як і будь-яка людина меблі, але я думаю ви не замислювалися про те, що меблі в будинку відіграє дуже важливу роль.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Метал, вироби з металу
Дата публікації: 10.01.2011
Рубрика: Метал, вироби з металу
Регіон: Луганськ
адреса: Лутугінська 1
Номер оголошення: 244500

Інші оголошення в даній рубриці:

Продам! феросиліцій ФС 65, ФС 55, (FeSi-58%) ціна 8500грн.
Продам! феросиліцій ФС 65, ФС 55, (FeSi-58%) ціна 8500грн. 0986842034
ТОВ Машстрой; Металоконструкції
Про компанію: Виробництво і монтаж всіх видів металоконструкцій (Башта Рожновського, конвеєра стрічкові, елеватори, ферменних конструкції, склади, ... Читати далі
Виробляємо кулестійкі сертифіковані банківські кабіни
Виробнича фірма «Фанд» працює в банківському секторі з 1997 року. На даний момент нашими фахівцями були розроблені, пройшли випробування і ... Читати далі
Кола і поковки. Можлива доставка перевізниками
Коло ф. 150 ст. 3-7 шт. Коло ф. 180 ст. 09Г2С-14 шт. Коло ф. 56 ст. 40ХН-шт. Коло ф. 150 ст. ШХ15-5шт. Коло ф. 110 ст. 3 - 4 шт. Коло ф. 62 ст. 40Х-6 ... Читати далі
Кування Луганськ Елементи художньої ковки
Кування, Елементи художньої ковки, Ковані вироби Найнижчі ціни Луганська і області.
відповідні планки 13мм
продам відповідні планки 13 мм 0. 42 ГР
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Купимо Вольтметр, частотомір, генератор.
Компанія ТОВ `Модуль-Т` здійснює оптові закупівлі неліквідів, б / у, списаної радіовимірювальної техніки, такий як: вольтметри, осцилографи, ... Читати далі
вироби з нержавіючої сталі в Сімферополі, Криму та України
Поруччя, огорожі, ємності, навіси, леєри для яхт, устаткування для кафе і барів, огорожі з нержавійки для пансіонатів і готелів, поручні з ... Читати далі
Виготовимо пружини, продам пружини, продаж пружин
ПП Пружина виготовляє пружини стиснення, пружини розтягування і пружини кручення з пружинного дроту по кресленнях або зразкам замовника для всіх ... Читати далі
Виготовимо в Криму і України огороджувальні конструкції з чо
Виготовимо в Криму і України огороджувальні конструкції з чорного металу, нержавіючої сталі та алюмінію: 1) перила і поручні 2) пандуси для інвалідів ... Читати далі
Зварювальні Роботи (Металоконструкції Під Замовлення)
-Художня Кування (Ворота, Паркани, Балкони, Грати, Козирки, Сходи, Перила)-Меблі металеві, Каміни, Мангали, Лавки-Монтаж Стояков Гарячої та Холодної ... Читати далі
некондиція профільної труби
АТ «ВКП« Металіст »виробляє і на постійній основі реалізує профільні труби перетином від 15х15 до 80х40 з товщиною стінки 1, 2-3мм, в тому числі їх ... Читати далі
вироби з плоского металу
Виробництво і продаж виробів з плоского металу (оцинковка або алюмоцинк з полімерним покриттям різної кольорової гами): планки під софіт, торцеві ... Читати далі
Сходи, перила, навіси та інші металоконструкції
Проектуємо, виробляємо, монтуємо гвинтові і маршеві сходи зі сталі, неіржавійки, алюмінію зі сходинками з каменю, дерева, скла. Також виробляємо ... Читати далі
Покупка ангара/каркаса ангара в любом регионе Украины
Покупка ангара/каркаса ангара в любом регионе Украины. Покупка ангаров/складов/цехов. Покупка модульного здания (гаража) б/у, с хранения, нового. ... Читати далі
Вироби з нержавіючої сталі
Сходові огорожі з неіржавіючої сталі - одне із сучасних напрямків у будівництві сходів. Огородження з неіржавіючої сталі не тільки забезпечують людям ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua