Архів. Оголошення «Купівля (можу купити) ангар, модульне будівля, склад, цех» від 07.07.2010 застаріло і тому приховано.

Купівля (можу купити) ангар, модульне будівля, склад, цех
Купівля (можу купити) ангар, модульне будівля, склад, цех. Постійно купую різні об'єкти (будівлі) з металу (на основі металевого каркасу). Куплю ангари всіх розмірів і типів (ангари арочного типу, шатрового і прямостінні типу).
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 07.07.2010
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Черкаси
Номер оголошення: 206899

Інші оголошення в даній рубриці:

будівництво ремонт
строітельноремонтние послуги. оздоблювальні роботи. виробництво монтаж металоконструкцій-кіоски-побутовки-зупинки громадського транспорту. ... Читати далі
Обшивка будівель композитними панелями, полікарбонат
ZONT пропонує наступні послуги: · усі види зовнішньої реклами; · вхідні групи; · обшивка композитними панелями будь-якої складності; · вироби з ... Читати далі
Ремонт вікон ПВХ.
Ремонт вікон ПВХ. Сервісне обслуговування. Догляд за вікнами. Тел. : 56-91-76, (094) 98-50-176
Покрівля + фасад
Антикризова пропозиція! Виконаємо монтаж, демонтаж покрівлі і фасаду. Проізвдство і постачання покрівельних / фасадних матеріалів. Металочерепиця, ... Читати далі
Будівництво будинків, ремонт під ключ
Будівництво будинків під ключ, ремонтні роботи. Заливка фундаментів, кладка цегляна, газобетон, пінобетон, піноблоки. Термодім. Дахи. Помірні ціни. ... Читати далі
Проектування, виготовлення і монтаж металоконструкцій
Проектування, виготовлення і монтаж металоконструкцій, трубопроводів, аргонно зварювання. Швидко, якісно, величезний досвід роботи.
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

будівельної матеріал
Бетон, вапняний, керамзитобетон, Гарцовка, блоки, панелі, кільця, арматура, пісок, щебінь, керамзит, відсів, добре якість, прийнятні ціни! Тел: (044) ... Читати далі
Сухі будівельні суміші.
Реалізуємо БІЛИЙ ЦЕМЕНТ CIMSA виробництва Туреччини оптом і дрібним оптом.
Ремонт квартир, офісів, котеджів
Виконуємо ремонти будь-якої складності. Допомога у виборі матеріалу, доставка матеріалу. Авторський підхід: допоможемо визначиться з дизайном, ... Читати далі
паркетошліфованіе
Паркетні роботи: вирівнювання паркету, машина 220В, без пилу, вирівнювання паркетної дошки, лакування, стаж роботи, будь-який метраж, будь-який р-н, ... Читати далі
Будівництво
Ми представляємо ремонтно-будівельну компанію «Аврора». Виконуємо будь-які роботи - ШВИДКО, КАТЕЧЕСТВЕННО, НЕДОРОГО! Будівництво будинків, котеджів ... Читати далі
Продаж профілів до гіпсокартону, профнастил, металочерепиця
ТОВ `Арсенал` Україна 08600 м. Васильків, вул. Гоголя, 5 ІПН 321172010079, № св-ва 13660766, код ЄДРПОУ 32117200 Менеджер з продажу: Ковальчук ... Читати далі
Подсобники. Дніпропетровськ!
Бригада досвідчених вантажників-підсобників виконає будь-які вантажно-розвантажувальні та підсобні роботи. Будь-які обсяги. Професійно. Якісно. ... Читати далі
Будівництво від А до Я!
Виконуємо будівництво будинків, ремонт квартир, будинків, офісів швидко, якісно, гарантія, недорого, всі види будівельних робіт від А до Я: земляні, ... Читати далі
Укладання тротуарної плитки Київ, Послуги з укладання ФЕМ
ЯКІСНА Укладання тротуарної плитки ФЕМ. Повний комплекс послуг з укладання тротуарної плитки, установка поребрика, дренажні стоки, планування та ... Читати далі
Утеплювач ПІНОІЗОЛ Киев - № 1 серед теплоізоляційних матер
Краще утеплення для ваших будинків. Оптом за мінімальними цінами, (250 грн. М3.) Будь-який регіон України від 50 м3. Київ від 5м3, Київська обл. від ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua