Архів. Оголошення «Дизайн інтер'єрів в Сімферополі і по Криму» від 25.04.2011 застаріло і тому приховано.

Дизайн інтер'єрів в Сімферополі і по Криму
Здравствуйте! Мене звуть Ігор, я профессіанальний дизайнер інтер'єрів, графічними розробками займаюся протягом 14 років. Пропоную свої послуги з розробки дизайну інтер'єрів, візуалізацію і 3д проектіровніе: інтер'єри квартир, будинків, дачі, офісні приміщення, готелі і пансіонати, магазини, бутики, бари, ресторани і т. п. Фотографічна візуалізація допоможе Вам конкретно визначитися з метою і прийнятих рішеннях , а так само в колірній гамі і стилі майбутнього інтер'єру. Працюю по всьому Криму, Ялта, Алушта, Судак, Феодосія, Євпаторія, Севастополь, Сімферополь. Я пропоную свої послуги на вигідних умовах, можна починати цінове спілкування від 4-5 уе за м. кв. по підлозі. Замовлення виконуються в короткі терміни. Спільно з розробкою інтер'єрів, можу запропонувати створення сайтів для Вас або Вашої компанії і підприємства із застосуванням сучасних графічних технологій, флеш і анімації, ну і природно 3д, повний функціонал, система управління контентом і новинами, створення інтернет магазинів і каталогів товарів з системою он- лайн замовлень, ціна - від 2500 грн за сайт компанії, так само й інтернет-магазин. Роботи з розробки інтер'єрів ви можете переглянути за адресою. Мої контакти: e-mail:, тел: 095-325 760-XX-XX Показати телефон325-76-03.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 25.04.2011
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Сімферополь
Номер оголошення: 263244

Інші оголошення в даній рубриці:

будівельні оздоблювальні та фасадні роботи
Будівельний підрозділ якісно виконує оздоблювальні та фасадні роботи будь-якої складності, обробку фасадів і інтерєрів ліпним декором, псевдолепка. ... Читати далі
Ремонтні та оздоблювальні роботи за найнижчими цінами!
Виконуємо комплексний ремонт квартир. Ремонт офісів / складських приміщень Найнижчі ціни, знижки при великих обсягах робіт Укладання плитки, ... Читати далі
Ремонтні та оздоблювальні роботи за найнижчими цінами!
Виконуємо комплексний ремонт квартир. Ремонт офісів / складських приміщень Найнижчі ціни, знижки при великих обсягах робіт. Укладання плитки, ... Читати далі
Укладання плитки за найнижчими цінами в Криму!
Виконуємо комплексний ремонт квартир. Ремонт офісів / складських приміщень. Найнижчі ціни, знижки при великих обсягах робіт. Укладання плитки, ... Читати далі
Укладання плитки за найнижчими цінами в Криму!
Виконуємо комплексний ремонт квартир. Ремонт офісів / складських приміщень. Найнижчі ціни, знижки при великих обсягах робіт. Укладання плитки, ... Читати далі
Укладання плитки за найнижчими цінами в Криму!
Виконуємо комплексний ремонт квартир. Ремонт офісів / складських приміщень. Найнижчі ціни, знижки при великих обсягах робіт. Укладання плитки, ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Асфальтування доріг, будівництво та ремонт в Запоріжжі -
Будівельне підприємство «АТОН» успішно працює в Запоріжжі. Пропонуємо наступні види робіт: • Асфальтування доріг, автостоянок, тротуарів, ... Читати далі
якісний монтаж
Обшивка балконів, вагонка, гіпсокартон, утеплення, підлога - якісно 063262 травня 2000
Покрівля. Покрівельні роботи. Ремонт м'якої покрівлі Дні
М'яка покрівля. Капітальний та поточний ремонт м'якої покрівлі, монтаж покрівлі, пристрій м'якої покрівлі, покрівельні роботи, ... Читати далі
- розбивка осей, винос реперів, винос меж ділянки, подсчі
Геодезичні роботи - розбивка осей, винос реперів, винос меж ділянки, підрахунок обсягів земляних робіт, топографічна зйомка, геодезичний супровід ... Читати далі
Дачний будинок Оренбург
Будівництво дачних і житлових будинків за каркасно-щитової технології в Оренбурзі. Індивідуальний підхід, розумні ціни. тел: 89228869793, 925597, ... Читати далі
Дрібний ремонт по дому. Домашній майстер у Пермі
Допомога по будинку. Служба домашнього майстра в Пермі. Чоловік на годину в Пермі. Виклик майстра. Дрібний побутовий ремонт в квартирах жителів міста ... Читати далі
Ремонт квартир, кімнат та офісів в Пермі
Ремонт квартир жителів міста Пермі. Низькі ціни. Професійний підхід до ремонту. ТОВ `Бригада будинку` - професійні обробники в Пермі
Будівельна фірма `Ексела` м. Перм. Будівництво будинків і
Будівельна фірма `Ексела` м. Перм. Будівництво будинків і котеджів. Від закладення фундаменту до даху. Будівництво з нуля. Тел. +7 (342) 279-89-89, ... Читати далі
Продам АНГАР
Продам АНГАР. Виготовлення ангарів з шириною прольоту від 8м до 18м. Висота від 4м до 9м відповідно. Металевий каркас ангара складається з 6 ... Читати далі
Зовнішнє утеплення квартир Кривий Ріг!
Мій дім - моя фортеця; подбає про міцний і теплий дім - першочергове завдання кожного доброго господаря. Зовнішнє утеплення фасадів будинків і ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua