Архів. Оголошення «Продам новий будинок» від 14.08.2019 застаріло і тому приховано.

Продам новий будинок
Продам шикарний будинок, для любителів спокою, тиші і затишку.

Ділянка 15 сот.

Будинок 2 пов. + Гараж + балкон + тераса

Загальна - 190 м.кв.

Житлова - 80 м.кв. (4 спальні 20,5 / 18,5 / 16/25 м.кв. відповідно, + балкон)

Кухня студія - 60 м.кв.

2 санвузли - 6 м.кв.

Гараж на 2 машини - 34 м.кв.

Тераса - 30 м.кв.

Басейн 3х5 м.

Електрика 380 V, вода, каналізація, асфальтований під'їзд.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 14.08.2019
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Харків
адреса: Сиверская, 90
Номер оголошення: 463238

Інші оголошення в даній рубриці:

Купимо об'єкт
Купимо об'єкт з ділового металу, будівельних матеріалів, ЗБВ (плити перекриття, плити пустотні, блоки фундаментні). Здійснюємо демонтаж. Самовивіз ... Читати далі
Терміново! Продається елітний будинок в с.Крюковщина. Без ко Терміново! Продається елітний будинок в с.Крюковщина. Без ко
Пропозиція від забудовника. Є можливість зробити внутрішню обробку будинку в найкоротші терміни! Загальна площа будинку 315м2. Земля - ​​15соткі + ... Читати далі
Прекрасный 2-х этажный Новый дом с ремонтом, р-н ст. м. Ак. Прекрасный 2-х этажный Новый дом с ремонтом, р-н ст. м. Ак.
Прекрасный 2-х этажный новый дом 2016 г/п., р-н ст. м. Ак. Павлова, элитная улица, богатые, влиятельные соседи. Дом построен исключительно из ... Читати далі
Здам в оренду складське приміщення
Здам в оренду складське приміщення 300 м2 в районі метро пл. Повстання. Високі стелі, зручно для складування, хороший під'їзд автотранспорту, охорона ... Читати далі
Проекти будинків. Проекти будинків.
Наша компанія має власний проектним бюро, в якому працюють висококласні фахівці. При замовленні проекту замовник отримує пакет проектної документації ... Читати далі
Продам магазин Продам магазин
Продам магазин на ринку `Привоз` під будівлею адміністрації (біля ТРК `Україна). S - 28 м2. Світло, вентиляція, зручний під'їзд для машини. Всі ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Продаж торгового комплексу Продаж торгового комплексу
Продаж діючого орендного бізнесу а саме торгового комплексу (павільйони). Комплекс знаходиться на лівому березі Києва Деснянському районі на ... Читати далі
Продається квартира в Києві по вул. Польова Продається квартира в Києві по вул. Польова
Продаж квартири по вул. Польова. 28,5кв.м., Студіо. сучасний, якісний ремонт, повністю мебльована, вбудована побутова техніка (посудомийка, плита, ... Читати далі
Продається будинок з ділянкою (30 соток) в с. Бистрик
Продається будинок з ділянкою (30 соток). в с. Бистрик, Дерево, обкладений цеглою, нова веранда газобетон, загальна пл. 83 кв.м: кухня 15 кв.м, ... Читати далі
Здаються квартири подобово в місті Києві Здаються квартири подобово в місті Києві
Здаються квартири подобово в гopoде Києві, Солом'янський район, недалеко від залізничного вокзалу, лікарні ім. Амосова, Охматдиту і метро терміном ... Читати далі
подобово Умань подобово Умань
Подобово Умань-ремонт-інтернет-15 хв. пішки до парку Софіївка.
Відпочинок. Здам окремий будинок
Відпочинок у Валентини Вокзальна 32. Здам окремий будинок на дві кімнати, на 5 місць, в будинку все є і Wi-Fi. До моря 10-12 хвилин, до магазинів і ... Читати далі
Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр
На сегодня - діюче столярне виробництво. Пропонується: Продаж або оренда з Викуп, або довгострокова оренда. Цільве призначення земельної ділянки - ... Читати далі
Мій дім, моя фортеця! Мій дім, моя фортеця!
Мій дім моя фортеця Ці слова про Нього, про Ваш майбутній будинок! Сучасний, капітальний будинок з Масандра з усіма зручностями, побудований з ... Читати далі
Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під
Ангари. Каркасні ангари. Прямостінні ангари. Будівництво для АПК. Монтаж металоконструкцій. Компанія ТОВ «СтальБудМонтаж» побудує ангар, ... Читати далі
Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ
Здам в оренду квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганська Новий сучасний ремонт, утеплена, автономка, мп вікна, вода цілодобово, ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua