Архів. Оголошення «подобово Умань» від 10.05.2021 застаріло і тому приховано.

подобово Умань
Подобово Умань-ремонт-інтернет-15 хв. пішки до парку Софіївка.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 10.05.2021
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Умань
адреса: пушкина 38
Номер оголошення: 458974

Інші оголошення в даній рубриці:

Умань, квартири подобово Умань, квартири подобово
Ремонт інтернет 10 хв. до парку Софіївка стоянка альтанка, мангал.
Умань, квартири подобово Умань, квартири подобово
Здається квартира подобово, всі зручності, автостоянка. За потребою документальне оформлення.
Затишна квартира в Умані.
В мальовничому куточку Умані, біля Автовокзалу, парку «Софіївка» по вул. Тищика, продається 3-х кімнатна квартира 57,3 кв. Поміняні вікна, двері, ... Читати далі
Продається частина будинку. Продається частина будинку.
Продається частина будинку, окремий двір, 2 кімнати, всі зручності, газове отоплення. Загальна площа будинку 64 м2, + земельна ділянка 6соток. Район ... Читати далі
Продам будинок, р-н Міщанка, вулиця О. Кошового. Продам будинок, р-н Міщанка, вулиця О. Кошового.
Продам будинок, р-н Міщанка, вулиця О. Кошового, 25. 5 хв від аптечного складу. Загальна площа 126кв.м. Два входи, газ, вода постійно, зливна яма, ... Читати далі
Продається акуратна дача Продається акуратна дача
Продається акуратна дача з двоповерховим будинком з білої цегли, яка знаходиться в садовому товаристві Автомобіліст. На ділянці є душ, сарай, туалет, ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Купимо об'єкт
Купимо об'єкт з ділового металу, будівельних матеріалів, ЗБВ (плити перекриття, плити пустотні, блоки фундаментні). Здійснюємо демонтаж. Самовивіз ... Читати далі
Відпочинок. Здам окремий будинок
Відпочинок у Валентини Вокзальна 32. Здам окремий будинок на дві кімнати, на 5 місць, в будинку все є і Wi-Fi. До моря 10-12 хвилин, до магазинів і ... Читати далі
Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр Пропоную Виробничі приміщення (столярний виробництво, столяр
На сегодня - діюче столярне виробництво. Пропонується: Продаж або оренда з Викуп, або довгострокова оренда. Цільве призначення земельної ділянки - ... Читати далі
Мій дім, моя фортеця! Мій дім, моя фортеця!
Мій дім моя фортеця Ці слова про Нього, про Ваш майбутній будинок! Сучасний, капітальний будинок з Масандра з усіма зручностями, побудований з ... Читати далі
Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під Ангар з металоконструкцій на замовлення. Побудуємо ангар під
Ангари. Каркасні ангари. Прямостінні ангари. Будівництво для АПК. Монтаж металоконструкцій. Компанія ТОВ «СтальБудМонтаж» побудує ангар, ... Читати далі
Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ Здам квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганськ
Здам в оренду квартиру від господаря, люкс 4 кімнати, центр Луганська Новий сучасний ремонт, утеплена, автономка, мп вікна, вода цілодобово, ... Читати далі
Сферичні будинки SunHouse. Сферичні будинки SunHouse.
Круглий будинок - це ваш ідеальний і комфортний сімейне вогнище, в якому ви будете почувати себе ідеально. У природи немає прямих ліній, все створено ... Читати далі
Продаж будинку Продаж будинку
Дім 350 кв. м. кухня-їдальня, камінна зала, 6 кімнат, 3 с/в, 6 сот., гараж на 2 машини, 100000 у.е.
Продам будинок, таунхаус Царське Село від забудовника. Продам будинок, таунхаус Царське Село від забудовника.
Новий теплий будинок в престижному районі Одеси - Царське Село! готовність 100%! Акція! Загальна площа 130 кв.м. - 480 $ за кв.м.! 3 рівня, з ... Читати далі
Земельна ділянка
Продається Садово - городний кооператив по близу м. Житомир у.с Дениші в мальовничому місті. Площа зем. длянки складає 7.5 Га. Поруч річка Тетерів, ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua