Архів. Оголошення «Дизайн інтер'єру, екстер'єру та ландшафту!» від 08.07.2015 застаріло і тому приховано.

Дизайн інтер'єру, екстер'єру та ландшафту!
Пропоную вашій увазі свій погляд на інтер'єр інтер'єр ектсерьер, який багато в чому відрізняється від широкого вибору на ринку цих послуг.
Я хочу вам надати свої послуги дизайну які мають наголос на такі пункти:
1) Завжди з моїм дизайном ви заощадите четверту частину витрат на матеріали і не втратите на якості і красі.
2) Завжди з моїм дизайном ваша господиня не відчуватиме себе при збиранні як на "каторзі". Мій дизайн виходить і точкового погляду на обслуговування та зручність користування.
3) Завжди мій дизайн буде для вас дуже красивим і мої психологічні здібності відкрию потаємні куточки вашої свідомості і я відкрию ваші бажання і погляд на ваш "Будинок мрії".
4) Завжди ви в сумі будете задоволені моїм підходом і роботою.
5) Ваші працівники не упустять ні найменших помилок в роботі над впровадженням дизайну і після мого дизайну і моїх докладних розрахунків у вас майже не залишиться залишків матеріалів.
6) Також пропоную свою бригаду з ремонту. Хлопці відповідальні, дуже добре роблять свою роботу. аси у своїй справі, і прислухаються до моїх прохань.
Запрошую, ви не пошкодуєте. Мій дизайн завжди також вийде вам дешевше так як працюю індивідуально.
Телефонуйте.
Проект, що бачите на фото, на фінальній стадії, тому ще не все впроваджено в життя. Далі буде ще краще ... в самому фіналі!
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 08.07.2015
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Івано-Франківськ
Номер оголошення: 425010

Інші оголошення в даній рубриці:

Дизайнер! Плюс ремонтні бригади!
Наші послуги це: - вміння співставити ціну, красоту, вигоду в користуванні і комфорт. - своєрідний дизайн, що відтворить саме ваш погляд на дім вашої ... Читати далі
Ремонтно-будівельні роботи
Швидко, надійно та якісно виконуємо різні ремонтно-будівельні роботи: -штукатурно-шпаклювальні -гіпсокартонні -установка підлог, заливка стяжки ... Читати далі
Ремонтні та будівельні роботи Ремонтні та будівельні роботи
Будівельна компанія якісно і швидко виконає ремонтно-будівельні роботи різної складності, а також допоміжні роботи по документації, дизайну, підбору ... Читати далі
Євроремонт Євроремонт
Виконуємо комплексний євроремонт котетджів, квартир, офісів та інших приміщень "під ключ". Також закуповуємо та доставляєм на об*єкт будівельні ... Читати далі
Висотні роботи Висотні роботи
Всі види види висотних робоіт за допомогою промислового альпінізму.... Монтаж Демонтаж Фасадні роботи Гідроізоляційні роботи Розчищення дахів від ... Читати далі
Штукатурка
штукатурка, шпаклівка, покраска. всі внутрішні роботи.
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Дах з кераміки, Київ Дах з кераміки, Київ
Пропонує широкий асортимент кольорів і форм керамічної черепиці: широко відома середньохвильова, економічна великоформатна і черепиця типу S. На ... Читати далі
Ремонт офісів в новобудові. Ремонт офісів в новобудові.
Ремонт офісів являє собою трудомісткий і складний процес, який вимагає до себе особливого підходу. Якісний ремонт офісів включає в себе декілька ... Читати далі
Натяжні стелі. Натяжні стелі.
Окремий варіант оформлення горизонтальних поверхонь у себе над головою - натяжні стелі. Вони виготовляються з полотен надміцних вінілових полімерів ... Читати далі
Підвісні стелі. Підвісні стелі.
Підвісні стелі ефектно прикрасять будь-які приміщення. З їх допомогою легко приховати стельові комунікації і створити над головою бездоганне твір ... Читати далі
Підшивання стелі. Підшивання стелі.
Підшивання стелі. Вони виконуються з гіпсокартону, декоративних панелей та інших листових матеріалів. Їх кріплять до попередньо змонтованому на ... Читати далі
Кіоски Марсель і Генуя. Кіоски Марсель і Генуя.
Компанія "Євробуд" пропонує виготовлення кіосків Марсель і Генуя, різних розмірів з елементами ковки. Кіоски виробляються повністю під ключ.
Мобільна автомийка під ключ Мобільна автомийка під ключ
Представляємо Вашій увазі мобільну автомийку що не вимагає проведення будівельних робіт і підключення до каналізації й водопостачання, що не мають ... Читати далі
Виробництво кіосків в Одесі. Виробництво кіосків в Одесі.
Як відомо, кіоск, павільйон або ларьок - вигідний варіант для організації початкового етапу підприємництва. Також кіоски представляють собою потужний ... Читати далі
Будівництво дачних будиночків Будівництво дачних будиночків
Компанія «Євробуд» пропонує послуги з будівництва дачних будиночків «під ключ». Ми використовуємо тільки найсучасніші високотехнологічні будівельні ... Читати далі
Послуги дизайнера інтер'єрів квартир і будинків. Послуги дизайнера інтер'єрів квартир і будинків.
Дизайн інтер'єрів квартир і будинків. Займаюся дизайном інтер'єрів 7 років. Багато реалізованих об'єктів. Роблю 3-д візуалізацію, креслення для ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua