Архів. Оголошення «Бригада опытных мастеров» від 18.12.2013 застаріло і тому приховано.

Бригада опытных мастеров
Бригада опытных мастеров выполнит все виды ремонтов и строительства, отделка, металлоконструкции, электромонтаж и многое другое, выезд в любую точку Украины низкие цены, сроки, качество.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 18.12.2013
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Ялта
адреса: Жадановского №3
Номер оголошення: 413048

Інші оголошення в даній рубриці:

Авторский дизайн интерьера Ялта, Natalidesign Авторский дизайн интерьера Ялта, Natalidesign
Дизайн интерьера квартиры, офиса, коттеджа. Все необходимые чертежи, визуализация (изображения Вашего будущего интерьера), эскизы отдельных ... Читати далі
благоустрій, Укладання плитки ФЕМ,
Організація виконає роботи з укладання ФЕМ, гранітної бруківки, установка бордюр, поребриків
Авторський дизайн інтер'єру в Криму (приватний дизайнер) Авторський дизайн інтер'єру в Криму (приватний дизайнер)
Дизайн інтер'єру квартири, офісу, котеджу. Всі необхідні креслення, візуалізація (зображення Вашого майбутнього інтер'єру), ескізи окремих ... Читати далі
муляр-лицювальник
Ложу кладку будь-якої складності облицювальну і чорнову, облицювання піщаником (брекчия, локшина, руст зі сколом), стаж-15 років, електроінструмент ... Читати далі
Будівництво котеджів в Ялті Будівництво котеджів в Ялті
Я - майстер-виконроб, і я до біса люблю свою роботу. А ще в мене добре виходить будувати будинки і робити гарні апартаменти в Ялті.
Майстер-виконроб в Ялті
Мене звати Василь Зубаков. Я - майстер-виконроб з досвідом роботи на ринку ремонту і будівництва більше 15-ти років. Великий досвід оздоблювальних ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Ціни на поклейку шпалер Ціни на поклейку шпалер
Обклеювання шпалерами - вінілові, флізелінові, паперові, стеклохолст 20 грн, фотошпалери 30, пробка, бамбук від 40, шпаклівка стелі і стін під ... Читати далі
Нанесення декоративної штукатурки Спрей Текстура Нанесення декоративної штукатурки Спрей Текстура
Текстурна обробка з високою швидкістю нанесення для створення рельєфній поверхні стін і стель всередині приміщень. Ми допоможемо Вам прискорити хід ... Читати далі
Столярные работы
Мелкий бытовой ремонт. Сборка и ремонт мебели отечественного и импортного производства. Мелкий столярный ремонт (повесить карниз, полочку, зеркало и ... Читати далі
Все виды ремонтных работ
Ремонт сантехники, установка и замена сантехники. Отделочные работы любой сложности. Сборка мебели отечественного и импортного производства. Ремонт ... Читати далі
Уборка помещений
У Вас нет времени помыть посуду, убрать в санузле, погладить вещи, навести порядок на балконе? Звоните! Мы поможем!
Висотні роботи
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності: • утеплення квартир та фасадів. • ... Читати далі
"Чоловік на годину" - побутові послуги.
Якщо Вам терміново потрібно встановити розетку, підвісити люстру, повісити поличку, полагодити кран, прибити плінтус, повісити карниз або потрібні ... Читати далі
Прайс оздоблювальні роботи Прайс оздоблювальні роботи
Ціни на ремонт і обробку квартир в Києві: штукатурка звичайна від 30, маякова 50, декоративна від 60, шпаклівка під шпалери 30, під фарбування 40, ... Читати далі
Укладання підлогових покриттів Укладання підлогових покриттів
Настелити якісно і недорого ламінат, лінолеум, ковролін, паркет-дошку, рівняємо підлогу плитами QSB або стяжкою цементно-піщаної з подальшою заливкою ... Читати далі
Дизайн інтер'єру круглий рік
Хочу розвіяти стереотип створення дизайн інтер'єру виключно в теплі місяці року. Є великі переваги створення дизайн інтер'єру в холодні місяці року ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua