Архів. Оголошення «Гидроизоляция пенекрит пенеплаг пенетрон» від 02.09.2013 застаріло і тому приховано.

Гидроизоляция пенекрит пенеплаг пенетрон
гидроизоляция вашего дома подвала бассейна фундамента! на всегда избавит вас от трещин сырости влаги!
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 02.09.2013
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Ялта
Номер оголошення: 406722

Інші оголошення в даній рубриці:

Авторский дизайн интерьера Ялта, Natalidesign Авторский дизайн интерьера Ялта, Natalidesign
Дизайн интерьера квартиры, офиса, коттеджа. Все необходимые чертежи, визуализация (изображения Вашего будущего интерьера), эскизы отдельных ... Читати далі
благоустрій, Укладання плитки ФЕМ,
Організація виконає роботи з укладання ФЕМ, гранітної бруківки, установка бордюр, поребриків
Авторський дизайн інтер'єру в Криму (приватний дизайнер) Авторський дизайн інтер'єру в Криму (приватний дизайнер)
Дизайн інтер'єру квартири, офісу, котеджу. Всі необхідні креслення, візуалізація (зображення Вашого майбутнього інтер'єру), ескізи окремих ... Читати далі
муляр-лицювальник
Ложу кладку будь-якої складності облицювальну і чорнову, облицювання піщаником (брекчия, локшина, руст зі сколом), стаж-15 років, електроінструмент ... Читати далі
Будівництво котеджів в Ялті Будівництво котеджів в Ялті
Я - майстер-виконроб, і я до біса люблю свою роботу. А ще в мене добре виходить будувати будинки і робити гарні апартаменти в Ялті.
Майстер-виконроб в Ялті
Мене звати Василь Зубаков. Я - майстер-виконроб з досвідом роботи на ринку ремонту і будівництва більше 15-ти років. Великий досвід оздоблювальних ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Ремонт квартир Поклейка шпалер Ремонт квартир Поклейка шпалер
Безспечанка, фарбування, багети, укоси, укладання ламінату, плитки, гіпсокартонні роботи. Валя
Еврозаборы Днепропетровск Павлоград шлакоблок озеленение лан Еврозаборы Днепропетровск Павлоград шлакоблок озеленение лан
Еврозаборы и жби изделия Днепропетровск, Павлоград. ЧП Лебедев производит и реализует еврозаборы и шлакоблок в Днепропетровске. Доставка еврозаборов ... Читати далі
Поклеїти шпалери Київ Поклеїти шпалери Київ
Ремонт і обробка квартир, офісів, котеджів у Києві та передмісті. Оздоблювальні, малярні, штукатурні роботи, укладання підлогових покриттів - ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, квартир, 3d візуалізація Дизайн інтер'єру, квартир, 3d візуалізація
Пропонуємо весь комплекс послуг по дизайну інтер'єру. Ми виконаємо роботи з проектування та перепланування приміщення, креслення, 3D візуалізація, ... Читати далі
Дизайн вашого інтер'єру та екстер'єру
Повний спектр послуг в сфері дизайну по створенню інтер'єру Вашої квартири, будинку, офісу. Дизайн-студія виконає роботи з проектування та ... Читати далі
Укладання каменю. Укладання каменю.
Укладання бруківки, тротуарних плит мощення, брекчии, бордюрів, облицювання цоколів та вхідних груп.
Шпаклювання стін і стель Шпаклювання стін і стель
Поклейка шпалер, багетів, фарбування, вирівнювання стель, стін, кутів, декоративна штукатурка і фарбування. Валя.
Виготовлення декору
Виготовлення архітектурного декору карнізи балясини пілястри колони бази капітель ліпнина Гарантія
ремонт квартир
Ремонт квартир під ключ, якість, гарантія, в цьому році ми зробили 28 квартир, а ще 4 зараз робимо, дорого, посередників просимо не турбувати,!
Виготовлення монолітних сходів Виготовлення монолітних сходів
Вам необхідно побудувати сходи в котеджі? Будівництво монолітних бетонних сходів, маршів - наша робота! Проектування та встановлення сходів - дуже ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua