Архів. Оголошення «Каменщики срочно» від 23.08.2013 застаріло і тому приховано.

Каменщики срочно
Обьект: 24-х этажный жилой комплекс в р-н Шевченковской пл. Внутриние по-этажные кирпичные перегородки, перегородки в комнатах.
Стоимость 240 грн м3
Жилье предоставляется бесплатно.
Нужно приступать вчера
Через 5 дней аванс, полный расчет 15 и 30 числа
Звони
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Тендери — будівельні
Дата публікації: 23.08.2013
Рубрика: Тендери — будівельні
Регіон: Київ
Номер оголошення: 406201
Коментарі
N
готовы взять на субподряд внутреннюю и наружную отделку ,есть альпинисты. 095 095 9885 (днепропетровск)
4 жовт. 2013 р., 11:53
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
))) 63 копейки кирпич )) приходите ко мне класть стены)))))
2 жовт. 2013 р., 09:37
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
ААА-Майстер
Интересненько! Тогда стена в полкирпича или в 1.5 кирпича по работе будет у Вас в одну стоимость? АВИСТОР - я тогда буду вас нанимать!
4 вер. 2013 р., 20:49
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Кирпичная кладка считается и оплачивается в квадратуре!!!!
4 вер. 2013 р., 11:41
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Інші оголошення в даній рубриці:

Фундаментние роботи
Фундаментние роботи фундамент 12-10 требуеться бригада , жду предложений с ув. Максим мой тел.
Нужна бригада для постройки дома
Нужна бригада для постройки дома, для строительства под ключ. Буду работать только с ответственными и честными!
Заливка полов в складских и административных помещениях
Необходимо залить: 1. промышленый пол -1100кв.м процес пройдет в три этапа . г Васильков 2 промышленый пол -750 кв.м г Нежин 3 административная - ... Читати далі
Необхідно побудувати гараж
Необхідно побудувати гараж розмір 8 * 9 м с. Забір`я Київської області під ключ
Покрівля Покрівля
Покрівля для недобудови. Економ варіант. Інформація у вкладенні
Потрібна бригада фасадчик з 10 осіб
Потрібно зробити фасад в приватному котеджі близько 1200 м2. (мінвата, сітка і в три шари натягнути клеєм без фарбування) 50грн. м2. Розумію, що ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Заказчик ищет поставщика витражной системы 17 м.кв. Заказчик ищет поставщика витражной системы 17 м.кв.
Заказчик ищет поставщика витражной системы 17 м.кв. Предложение рассматриваются только до 25.06.2013г. Просьба запрос на проект и предложения ... Читати далі
Розробка проектної документації будь-якої складності
Проекти житлових будинків Розробка проектів реконструкції існуючих будівель і споруд Розробка технічних рішень
Ищем подрядчика
Известковая штукатурка (машинная) 17 000 м.кв. до 21 грн/м.кв (безмаячная, улучшена) Стяжка (машинная) 10 000 м.кв. до 16 грн/м.кв. Плитка (Грес) 1 ... Читати далі
Потрібен підрядчик для монтажа холодильного обладнання
Потрібен підрядчик для монтажа холодильного обладнання (овоче сховище) Дрогобицький р-н Андрій 0679019566
потрібна промислова підлога 2000кв м Дрогобицький р-н
потрібно промислова підлога 2000кв м Дрогобицький р-н тел 0679019566 Андрій
потрібна бригада для будівництва 2 кодетжів Дрогобич
потрібна бригада для будівництва 2 кодетжів Дрогобич, з нуля 0677246477Максим
Тендер на поставку вікон пвх для готельного комплексу
Оголошуємо тендер на поставку металопластикових виробів в готельний комплекс АР Крим. Вікна стандарт 1300х1400 (ламіновані під дерево) у кількості - ... Читати далі
тендер для забудовників
Приватна компанія оголошує тендер на виконання будівельно-монтажних робот (під ключ) для спеціалізованих і лецензірованних фірм
Нема металопластикових вікон, роботи. Дніпро
Нема металопластикових вікон, роботи - демонтаж і монтаж. розміри вікон 8 шт. : Ширина 800 мм, висота 1300 мм. , Однокамерний склопакет, товщина скла ... Читати далі
Дерев`яні вікна і двері
Тендер на дерев`яні вікна і двері для житлового будинку.
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua