Архів. Оголошення «Проект будинку в Україні, проектування» від 17.07.2020 застаріло і тому приховано.

Проект будинку в Україні, проектування.
Проект будинку не розкіш, а невід'ємна частина будівництва, дозволяє правильно розподілити витрати часу і коштів. А буде він типовий або індивідуальний - це справа смаку і фінансових можливостей.
Авторський нагляд дизайнера-архітектора допоможе Вам швидко зайти в свій якісний будинок.
Одним з важливих аспектів моєї роботи є знаходження компромісу між закладеним бюджетом проектування або будівництва і кінцевим результатом своєї роботи, тим самим допомагаючи максимально вигідно використовувати вкладені в будівництво фінанси.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 17.07.2020
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Ужгород
Номер оголошення: 399816

Інші оголошення в даній рубриці:

Балкони під ключ Балкони під ключ
Нам є шо вам запропонувати. Балкони під ключ Козирьки, Криші, Відливи, Підвіконники. Металопластикові: Вікна, Двері, Алюмінієві роздвижні конструкції ... Читати далі
Дизайн дитинкою комнаті Дизайн дитинкою комнаті
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн ресторанів і кафе Дизайн ресторанів і кафе
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, перепланування, ландшафтній
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
внутрішні одделочні роботи
Бригада клаліфікованих спеціалістів виконує, ремонтні роботи, під клуч внутрішні роботи, плитка, шпаклівка, малярка, Ціна договірна, робота ... Читати далі
зварка леснічніх каркасів
зварка льеснічніх каркасів
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Плиткові роботи Плиткові роботи
Облицювання кахлем стін та підлог, кухонних робочих стінок. Оздоблювальні роботи під ключ у Києві та області. Таня 093-420-38-05
Спилювання дерев Спилювання дерев
ПП "ТЕРРА-АЛЬП" надає послуги пов’язані з доглядом, спилюванням та обрізкою дерев в умовах житлової і промислової забудови, при наявності ... Читати далі
Смоління дахів євроруберойдом Смоління дахів євроруберойдом
ПП “Терра-Альп” виконує ремонт та перекриття плоских дахів, балконних дашків та інших споруд євроруберойдом . Поточний та капітальний ремонт. ... Читати далі
Утеплення квартир та будинків Утеплення квартир та будинків
Утеплення квартир та будинків ПП «Терра-Альп» пропонує послуги по утепленню вашої оселі. - утеплення фасадів, перекриттів, дахів, балконів, вікон, ... Читати далі
Висотні роботи, промисловий альпінізм Висотні роботи, промисловий альпінізм
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності - утеплення квартир та ... Читати далі
Поклейка шпалер ціна Поклейка шпалер ціна
Вартість поклейки: вінілові, флізелінові, джутові - 20, фото та склошпалери - 30, пробкові та бамбукові - 40. Ціни вказані в грн/м2. Київ Таня ... Читати далі
Утеплення квартир та будинків Утеплення квартир та будинків
Утеплення квартир та будинків ПП «Терра-Альп» пропонує послуги по утепленню вашої оселі. - утеплення фасадів, перекриттів, дахів, балконів, вікон, ... Читати далі
Смоління дахів євроруберойдом Смоління дахів євроруберойдом
ПП “Терра-Альп” виконує ремонт та перекриття плоских дахів, балконних дашків та інших споруд євроруберойдом . Поточний та капітальний ремонт. ... Читати далі
Висотні роботи, промисловий альпінізм Висотні роботи, промисловий альпінізм
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності - утеплення квартир та ... Читати далі
Комплексное обслуживание спортивных объектов
Компания СпортМАГ предлагает комплексное обслуживание спортивных объектов: - проектирование и строительство спортивных сооружений любого уровня и ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua