Архів. Оголошення «Балкони під ключ» від 10.05.2013 застаріло і тому приховано.

Балкони під ключ
Нам є шо вам запропонувати. Балкони під ключ Козирьки, Криші, Відливи, Підвіконники. Металопластикові: Вікна, Двері, Алюмінієві роздвижні конструкції (WINHOUSE, WDS, REHAU). Обшивка і Утеплення балконів і лоджій. Профнастіл, сайдинг , пластикові панелі, гіпсокартон. Просмолка козирків. Безліч варіантів, індивідуальний підхід.
ЯКІСНО НЕДОРОГО! 095 870-XX-XX Показати телефон+380 95 870 2753 (Геннадій)
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 10.05.2013
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Ужгород
Номер оголошення: 395949

Інші оголошення в даній рубриці:

Дизайн дитинкою комнаті Дизайн дитинкою комнаті
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн ресторанів і кафе Дизайн ресторанів і кафе
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, перепланування, ландшафтній
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
внутрішні одделочні роботи
Бригада клаліфікованих спеціалістів виконує, ремонтні роботи, під клуч внутрішні роботи, плитка, шпаклівка, малярка, Ціна договірна, робота ... Читати далі
зварка леснічніх каркасів
зварка льеснічніх каркасів
Будівництво дерев'яних рубаних будинків, шале, дач, бань Будівництво дерев'яних рубаних будинків, шале, дач, бань
ЧП `Канадські зруби` спеціалізується на будівництві дерев'яних будинків, шале, котеджів, лазень по методу - канадський дикий зруб. Для ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Поклейка шпалер Київ Поклейка шпалер Київ
Вініл, флізелін, пробка, бамбук, фотошпалери та інші. Шпаклівка та фарбування стін та стель. Штукатурка звичайна, маячна та декоративна - венеціанка, ... Читати далі
Фасадные работы в Киеве, наружное утепление фасада, ремонт ф Фасадные работы в Киеве, наружное утепление фасада, ремонт ф
Частное предприятие “ВАО” предлагает комплексное выполнение работ по наружному утеплению фасадов зданий. Используя высококачественный материал ... Читати далі
Поклейка вінілових шпалер Поклейка вінілових шпалер
Безпіщанка, обклеювання шпалерами всіх видів і будь-якої складності. Недорого, відмінну якість. Київ Світу 099-538-08-56
Шпаклівка стін Шпаклівка стін
Безпіщанка стіни і стелі високоякісна. Штукатурка маякова, вирівнювання кутів, монтаж багетів, поклейка шпалер, фарбування, декоративна обробка - ... Читати далі
Ремонт квартир Ремонт квартир
Висока якість. Помірні ціни. Стислі терміни. Штукатурка, шпаклівка, поклейка шпалер, фарбування, багети, відкоси, плиткові роботи, укладання ламінату ... Читати далі
Оздоблення і ремонт квартири Оздоблення і ремонт квартири
Малярні та оздоблювальні роботи всіх видів. Якісно і недорого, в стислі терміни. Київ Валя (063) 535-92-04
Монтаж строітелних лісів
Здійснюємо монтаж і демонтаж будівельних лісів будь-яких типів (рамних, клинових, хомутових). Оперативно і на високому рівні. Монтаж лісів на ... Читати далі
Радіаторів опалення заміна, установка лічильників води Радіаторів опалення заміна, установка лічильників води
Установка сантехніки в новій квартирі. Заміна радіаторів опалення, розводка труб водопостачання і каналізації, установка водонагрівачів, ванн, ... Читати далі
Укладання плитки Укладання плитки
Від 80 грн./м.кв. Плиткові роботи будь-якої складності та всі підготовчі роботи. Гіпсокартонні роботи. Укладання ламінату, паркетної дошки та ... Читати далі
Укладання ламінату Укладання ламінату
Ціна 30 грн/м2. Професійно і швидко. Виконаємо також настил лінолеуму, ковроліну, паркету дошки, монтаж плінтусів. Світла.
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua