Архів. Оголошення «Камины и барбекю» від 17.02.2014 застаріло і тому приховано.

Камины и барбекю
Камины, барбекю, беседки, коттеджи, дома, пиццерии под «ключ».
Строительные, фасадные и внутри отделочные работы.
Мрамор, оникс, гранит, ДИКАРЬ - любые изделия под заказ: балясины, перила, колонны, ступени, подоконники, порталы для каминов и многое другое. Широкий ассортимент цветовых решений. Позвольте нам создать вам неповторимый стиль
ТРАДИЦИИ О Г Н Я И уюта В вашем доме!
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 17.02.2014
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Луганськ
Номер оголошення: 389833

Інші оголошення в даній рубриці:

Оздоблювальні роботи всіх видів Луганськ Оздоблювальні роботи всіх видів Луганськ
Ремонт будинків, квартир, г / к будь-якої складності, обої, пластик, плитка, стяжка, вирівнювання стін, шпаклівка, штукатурка, укоси, установка ... Читати далі
Кращі басейни!
Компанія `Конюшина. Нові технології `- офіційний дистриб'ютор керамічних композитних басейнів компанії Compass ceramic pools. Тільки у нас жителі ... Читати далі
Басейни. Будівництво `під ключ` Басейни. Будівництво `під ключ`
Всі види басейнів в Луганську. Будь-який каприз. Постачання, установка, сервісне обслуговування.
Художнє оформлення, художній розпис, Художник Художнє оформлення, художній розпис, Художник
Художник-дизайнер втілить у реальність вашу мрію, бажання і казку! Художній розпис стін і стель, ліпнина, декоративна фактура, рельєф, художня ... Читати далі
Ексклюзивний дизайн інтер'єру! Виконання ваших бажань! Ексклюзивний дизайн інтер'єру! Виконання ваших бажань!
Художник-дизайнер втілить у реальність будь-яку сказачно мрію! художня ростпісь стін, художній розпис стель, дизайн інтер'єру, художнє ... Читати далі
будівництво будівництво
будівництво, оздоблення, гарантія якості
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Комплексний ремонт квартир Комплексний ремонт квартир
Досвідчені майстри нашої компанії на високому професійному рівні виконають комплексний ремонт квартири «під ключ», обробку новобудови з нуля (від ... Читати далі
Оздоблення квартир Оздоблення квартир
Стяжка підлог. Гіпсокартон будь-якої складності, штукатурка, шпаклівка під фарбування, поклейка шпалер, укоси, кахель, пластик, сантехнічні роботи, ... Читати далі
Ремонтно-будівельні роботи Ремонтно-будівельні роботи
Виконуємо всі види демонтажних робіт, перепланування приміщень. Фундамент. Кладка: шлакоблок, чорнової і облицювальна цегла. Покрівля та даху. ... Читати далі
Комплексний ремонт квартир Комплексний ремонт квартир
Бригада професіоналів виконає оздоблювальні роботи будь-якої складності з монтажу гіпсокартону, кладки плитки, шпаклювання, штукатурці, поклейки ... Читати далі
Ремонт квартири в Броварах.
Ремонт квартири. Ексклюзивний ремонт. Ремонт і обробка магазинів і офісів. Косметичний ремонт. Будівництво басейнів. Технагляд.
Захист споруд від затоплення та протікання води! Захист споруд від затоплення та протікання води!
Затікає підвал або гараж? Волога руйнує споруди? Бригада кваліфікованих будівельників виконає роботи з гідроізоляції Ваших підвалів, гаражів, дахів і ... Читати далі
Дизайн дитинкою комнаті Дизайн дитинкою комнаті
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн ресторанів і кафе Дизайн ресторанів і кафе
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, перепланування, ландшафтній
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Висотні роботи, промисловий альпінізм Висотні роботи, промисловий альпінізм
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності - утеплення квартир та ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua