Архів. Оголошення «Захист споруд від затоплення та протікання води!» від 29.08.2014 застаріло і тому приховано.

Захист споруд від затоплення та протікання води!
Затікає підвал або гараж? Волога руйнує споруди?
Бригада кваліфікованих будівельників виконає роботи з гідроізоляції Ваших підвалів, гаражів, дахів і стін!
Захистимо Ваші споруди від проникнення води!
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Захист споруд від затоплення та протікання води!
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 29.08.2014
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Гуляйполе
адреса: Гуляйполе ул.Петровского,10
Номер оголошення: 389745

Схожі оголошення в інших регіонах:

Дизайн дитинкою комнаті Дизайн дитинкою комнаті
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн ресторанів і кафе Дизайн ресторанів і кафе
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, перепланування, ландшафтній
Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, ... Читати далі
Висотні роботи, промисловий альпінізм Висотні роботи, промисловий альпінізм
Висотні роботи, промисловий альпінізм. ПП "Терра-Альп" пропонує виконання висотних робіт будь-якої складності - утеплення квартир та ... Читати далі
Утеплення квартир та будинків Утеплення квартир та будинків
Комплексна теплоізоляція приміщень. (Утеплення квартир та будинків). ПП «Терра-Альп» пропонує послуги по утепленню вашої оселі. - утеплення фасадів, ... Читати далі
Спилювання дерев Спилювання дерев
ПП "ТЕРРА-АЛЬП" надає послуги пов’язані з доглядом, спилюванням та обрізкою дерев в умовах житлової і промислової забудови, при наявності ... Читати далі
Висотні роботи Висотні роботи
Виконуємо всі види робіт на висоті за допомогою промислового альпізму а саме -монтаж -демонтаж -фасадні роботи -гідроізоляційні роботи - та багато ... Читати далі
Отделочные работы
Виполняем отделочные работы любой сложности , гипсокартон, плитка , обои
Гідроізоляція споруд матеріалами Акватрон Гідроізоляція споруд матеріалами Акватрон
Затікає підвал або гараж? Волога руйнує споруди? Бригада кваліфікованих будівельників виконає роботи з гідроізоляції Ваших підвалів, гаражів, дахів і ... Читати далі
Укладання тротуарної плитки Укладання тротуарної плитки
Укладання тротуарної плитки, бруківки, ФЕМов, клінкерної цегли. Всі види земельних робіт. Сучасні технології і висока якість виконання работ.Помощь в ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua