Архів. Оголошення «Ремонт под ключ и мелко срочный ремонт» від 21.02.2013 застаріло і тому приховано.

Ремонт под ключ и мелко срочный ремонт
ремонт помещений любой сложности от а до я.а также мелко срочный ремонт
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 21.02.2013
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Ялта
адреса: ялта
Номер оголошення: 386987

Інші оголошення в даній рубриці:

благоустрій, Укладання плитки ФЕМ,
Організація виконає роботи з укладання ФЕМ, гранітної бруківки, установка бордюр, поребриків
Авторський дизайн інтер'єру в Криму (приватний дизайнер) Авторський дизайн інтер'єру в Криму (приватний дизайнер)
Дизайн інтер'єру квартири, офісу, котеджу. Всі необхідні креслення, візуалізація (зображення Вашого майбутнього інтер'єру), ескізи окремих ... Читати далі
муляр-лицювальник
Ложу кладку будь-якої складності облицювальну і чорнову, облицювання піщаником (брекчия, локшина, руст зі сколом), стаж-15 років, електроінструмент ... Читати далі
Будівництво котеджів в Ялті Будівництво котеджів в Ялті
Я - майстер-виконроб, і я до біса люблю свою роботу. А ще в мене добре виходить будувати будинки і робити гарні апартаменти в Ялті.
Майстер-виконроб в Ялті
Мене звати Василь Зубаков. Я - майстер-виконроб з досвідом роботи на ринку ремонту і будівництва більше 15-ти років. Великий досвід оздоблювальних ... Читати далі
Якісне будівництво будинків будь поверховістю
Якісне будівництво будинків будь поверховістю, спецоб'єктів, ремонт квартир, офісів, реконструкція санаторіїв. Послуги будівельної техніки. ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Каміни та печі Каміни та печі
Можу звести камін для камінної зали в готелі, клубі, в санаторії, і побудувати дуже маленький, але неймовірно красивий і стильний камін для Вашого ... Читати далі
Послуги плиточника
укладка плитки в стислі терміни за помірними цінами
Проектування,Дизайн Проектування,Дизайн
Виконую проектування житлових та громадських споруд, дизайн інтерєрів, візуалізація. Юридичний супровід. Підбір матеріалів,контроль за будівництвом.
Сходи бетонні Сходи бетонні
Робимо бетонні сходи внутрішні та зовнішні , пандуси, тераси, добудова балконів.В найскладніших, нестандартних ситуаціях, любої складності, дизайн, ... Читати далі
Комплексний ремонт квартир і офісів. Комплексний ремонт квартир і офісів.
Виконаємо капітальний або косметичний ремонт будь-якого об'єкта загальною площею не більше 1000 квадратних метрів. Портфоліо і подробиці дивитися на ... Читати далі
Гіпсокартонні конструкції.
Гіпсокартонні конструкції будь-якої складності, багаторівневі і криволінійні системи, ніші, підвіси.
Плиткове, мозаїчне панно. Плиткове, мозаїчне панно.
Повний комплекс робіт з укладання плитки і мозаїки а також виготовлення й укладанню панно з мозаїки і плитки.
Архітектурне проектування у Львові Архітектурне проектування у Львові
Архітектурне проектування індивідуальних житлових будинків, громадських споруд, реконструкція будівель, перепланування приміщень, дизайн фасадів та ... Читати далі
Побілка під'їздів (Дніпропетровськ). Побілка під'їздів (Дніпропетровськ).
Бригада малярів виконає якісну грунтовку, шпаклівку і побілку стін і стель у під'їзді. Олександр Олександрович.
"ПП Шевчук" дорожно-строительные работы, асфальт "ПП Шевчук" дорожно-строительные работы, асфальт
Проводим комплекс робіт по благоустрою будь яких територій під ключ.
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua