Архів. Оголошення «Здається 1 кімнатна квартира, м. Митищі» від 24.08.2011 застаріло і тому приховано.

Здається 1 кімнатна квартира, м. Митищі
Здається 1 кімнатна квартира, м. Митищі, вул. Індустріальна, д. 7к3, 10/13 поверхового панельного будинку (новий будинок), заг. пл. 49 кв. м, жив. пл. 18 кв. м, кухня 12 кв. м, великий санвузол, елітний ремонт, всі меблі, побутова техніка. Здамо забезпеченим громадянам без дітей і тварин, на тривалий термін. 964 720-XX-XX Показати телефон89647200641
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 24.08.2011
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Росія, Митищи
Номер оголошення: 288127

Інші оголошення в даній рубриці:

Здаю 1-ю квартиру м. Митищі
Здаю 1-ю квартиру м. Митищі, вул. Станційна, 5 хв. Пішки від станції кімнати 20 кухня 10; 3/14-етажкі. квартира після ремонту, вбудований кухонний ... Читати далі
Здаю 1-ю квартиру м. Митищі
Здаю 1-ю квартиру м. Митищі, вул. Станційна, 5 хв. Пішки від станції кімнати 20 кухня 10; 3/14-етажкі. квартира після ремонту, вбудований кухонний ... Читати далі
Продаю ділянку Болтін
Подаю земельну ділянку ІЖС. д. Болтін, 8 км. від МКАД, 23 сотки, прямокутної форми 100 * 23, На ділянці старий будинок з комунікаціями, водойма, ... Читати далі
1-я квартира м. Митищі
1-я квартира м. Митищі, вул. Миру, заг 45 кв. м, жив. 20 кв. м, євроремонт, вбудована побутова техніка, барна стійка, кахельна підлога - підігрів, ... Читати далі
Подаю дачу в Івантєєвці
Подаю дачу в Івантєєвці. Ярославське напрямок 15 км. від МКАД. СНТ `Комягина-2` Плодоносні дерева, ліс. ціна: 1. 900. 000 руб. http:тел. : 8 (495) ... Читати далі
14 частину будинку Перловка
Продаю 14 частину будинку в перловки з окремим входом, 2 сотки землі у власності в межах міста, 1. 5 км. від МКАД ціна: 2. 000. 000 руб. http:тел. : ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Цегляний будинок 200 кв. м. на земельній ділянці 15 соток по
Новоризьке, Рублево-Успенське шосе 40 км від МКАД. д. Салькове (найближче місто Звенигород) ІЖС / ПМЖ. Цегляний будинок 200 кв. м. на земельній ... Читати далі
1-я квартира м. Хімки
1-я квартира м. Хімки, вул. Калініна, жив 19 кв. м, кух 9, Квартира після гарного ремонту, В кімнаті стоїть нова м'яка 3-ка, вбудований ... Читати далі
Сім'я з дитиною зніме 1-2ую квартиру в Москві! Сім'я з дитиною зніме 1-2ую квартиру в Москві!
Родина з Владивостока, з дитиною 10 років, зніме 1-2 ком. квартиру на термін 2 роки. Вимоги: бажана меблі, техніка, і телефон. Розглянемо варіанти де ... Читати далі
Ділянка 25 соток Дмитрівське шосе 65 км від МКАД
Продам 2 ділянки заг. площею 25 соток (10 соток = 845 000 рублів, 15 соток = 1025000 рублів), Дмитрівське ш. , Д. Насонова, 65км від МКАД. ІЖС. ПМЖ. ... Читати далі
Квартири економ класу 30-70 кв. м. від 50 000 руб. м2.
Квартири з повною внутрішньою обробкою і сантехнікою від 30м2 до 70 м2. Виконано в сучасному стилі. Лененскій р-н. д. Румянцево7 хв. пішки до ... Читати далі
Пропонується до продажу гаражний бокс в гаражному кооператив
Продається гаражний бокс 3х6м на 4му поверсі 5ти поверхового гаражного комплексу на сході Москви за адресою: вул. Сталеварів д. 1к. Перетин вул. Шосе ... Читати далі
продаж квартири
2-х кімнатна кв. в цегляному будинку 5 / 5 пов. , 45, 5 кв. м., в центрі міста, район ринку. кімнати, санвузол роздільні.
Здається склад 460 кв. м. р. Павловський Посад
Здається в оренду від ВЛАСНИКА склад 460 кв. м. МО, Павловський Посад. Під охороною територія. Окреме приміщення. Висота стелі - 4 м. ... Читати далі
Ділянка 10 соток Горьковское шосе, д. Санін
Продається ділянка 10 соток в екологічно чистому районі по Горьковському шосе. Ділянка прямокутної форми у власності, дуже сухий, рівний, на межі ... Читати далі
Пропоную в оренду і продаю різні ділянки сельхозназначе
Пропоную в оренду земельні ділянки в Астраханській області різної площі, є ділянки під пасовище (велика рогата худоба, коні, вівці і т. д.) площею до ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua