Архів. Оголошення «Будівництво котеджів в Ялті» від 01.06.2011 застаріло і тому приховано.

Будівництво котеджів в Ялті
Я - майстер-виконроб, і я до біса люблю свою роботу. А ще в мене добре виходить будувати будинки і робити гарні апартаменти в Ялті.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Будівельні і ремонтні послуги
Дата публікації: 01.06.2011
Рубрика: Будівельні і ремонтні послуги
Регіон: Ялта
Номер оголошення: 270104

Інші оголошення в даній рубриці:

Майстер-виконроб в Ялті
Мене звати Василь Зубаков. Я - майстер-виконроб з досвідом роботи на ринку ремонту і будівництва більше 15-ти років. Великий досвід оздоблювальних ... Читати далі
Якісне будівництво будинків будь поверховістю
Якісне будівництво будинків будь поверховістю, спецоб'єктів, ремонт квартир, офісів, реконструкція санаторіїв. Послуги будівельної техніки. ... Читати далі
муляр-лицювальник
Виконую облицювальні роботи цеглою та природним каменем-пісковиком. Облицювання будинку, будівництво паркану з облицювальної цегли. Облицювання ... Читати далі
Буроін'єкційні палі
Виконуємо комплексні роботи на території Великої Ялти, Сімферополя, Севастополя, Гірського Криму зі зміцнення грунтів і фундаментів споруджуваних і ... Читати далі
Будівництво та ремонт
Бригада виконає будівельні роботи, реконструкція, ремонт. Беремо будь-які обсяги. Є весь необхідний інструмент.
бригада виконає будівельні роботи.
Капітальне будівництво, ремонт, реконструкція, будь-які обсяги. Є весь необхідний інструмент.
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Будівництво заміських будинків, котеджів, таунхаусів. Будівництво заміських будинків, котеджів, таунхаусів.
Будуємо заміські будинки, котеджі, таунхауси. 15-18 т. р.. за кв. метр З оздобленням. Під ключ. Терміни будівництва - до 2 місяців. (499) 608 09 26
Разнорабочие, вантажники, разові роботи
Разнорабочие, вантажники, разові роботи Автотранспорт 400руб/час, * Вантажники для переїзду 250руб. / Год. Різноробочі, Такелажні роботи +7 (921) ... Читати далі
Ремонт квартири. Ремонт кімнати. Ремонт офісу. Оздоблення Ко
Ремонт квартири. Ремонт кімнати. Ремонт офісу. Оздоблення котеджів. Ми надаємо послуги з ремонту квартир та офісів в Пермі - ТОВ `Бригада будинку` +7 ... Читати далі
Будівництво та Реконструкція
Проектування, Будівельні роботи і реконструкція котеджів, заміських будинків, торгових, офісних споруд. Пропонується комплекс послуг:-пристрій ... Читати далі
Буріння свердловин Київ і за Україну. Гарантія Буріння свердловин Київ і за Україну. Гарантія
Українська бурова компанія `Аквасфера` виробляє буріння свердловин для приватного будинку і виробництва будь-якого масштабу. Компанія забезпечує ... Читати далі
Буріння свердловин Київ і за Україну. Гарантія Буріння свердловин Київ і за Україну. Гарантія
Буріння свердловин для приватного будинку і виробництва будь-якого масштабу. Компанія забезпечує супровід від проекту до води, а також виконує ... Читати далі
Шукаємо майстрів
Шукаємо майстрів, бригади, компанії.
якісний монтаж
Пристрій балконів, вагонка, гіпсокартон, утеплення, підлога - головне якісно 063262 травня 2000
покрівлі з протягнемо
Покрівлі з протягнемо для нового будівництва та ремонту без демонтажу старого руберойдового покриття. Мембрана протягнемо довговічна, вогнестійка, ... Читати далі
Покрівельні роботи
Поточний і капітальний ремонт покрівель будь-якої складності. Виготовлення покрівель з різних матеріалів від руберойду до титан-цинку і міді. Монтаж ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua