Архів. Оголошення «Продається 1-я квартира» від 29.03.2011 застаріло і тому приховано.

Продається 1-я квартира
ПРОДАЄТЬСЯ Однокімнатна квартира 59 м2 (новострой), без ремонту. За адресою: м. Київ, вул. Данькевича д. 16 Ціна договірна. Не посередник. 067 444-XX-XX Показати телефон+380 67 444 4929, 067 506-XX-XX Показати телефон+380 67 506 1837
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 29.03.2011
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Київ
адреса: м.Київ вул. Данькевича д.16
Номер оголошення: 257745

Інші оголошення в даній рубриці:

Продам свою 2-х кімн. квартиру Київ, вул. ХШ, 21
2-х кімнатна квартира Своя! Продам! вул. Харківське шосе, 21 50307, 89 панельного будинку кімнати - суміжні су роздільний, велика лоджія, ... Читати далі
продам будинок
102кв треба провести газ.
Продаетс будинок
На 149 км. автодороги Київ-Харків в селищі Могильовщині Полтавської обл. Пирятинського району продається будинок з усіма сільськогосподарськими ... Читати далі
Ділянка 10 соток в Алушті, Крим. 1900 $ за сотку!
Ділянка 10 соток в Алушті, Крим, селище Семидвір'я (поруч з Алуштою, у бік Судака). Держакт, 650 метрів від моря, світло, поблизу проходить вода, ... Читати далі
Ділянка і будинок в лісі
Біля Канівського Заповідника, 120км. від Києва, 14км. від Канева, на околиці с. Малий Ржавець, продається 1. 4га (140соток) землі в хвойному лісі, ... Читати далі
Новий котедж (144кв. м, євроремонт) = 3х. кімн. в Києві
У екологічно чистому районі, біля мисливського господарства адмін-ції президента України, в с. Ліпляве Канівського району новий 2х поверховий ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Продам 3-кімн. кв-ру, Донецьк Будьоновський р-н
будинок цегла, колонка, терміново 32000у. е
продаж квартири
М. Бігова Хорошевському ш. д. 16. к. 2. 1хв. 2-х кімн. кв. 55, 5 кв. м. 41/43 поверсі цегляно-монолітного будинку. Цілодобова охорона. Під охороною ... Читати далі
Будинок 200 кв. м поблизу Москви 3 км від МКАД по Ярославськ
Продам будинок з блокобетона 277 кв. м в 3 поверхи під внутрішню обробку (1 поверх добудований, 2 і 3 поверх без скл) ділянка під ЛПХ правильної ... Читати далі
Будинок 200 кв. м поблизу Москви 3 км від МКАД по Ярославськ
Продається готовий житловий котедж із цегли 620 кв. м 3-ох поверховий з внутрішньою обробкою у відмінному стані на ділянці 18 соток прямокутної форми ... Читати далі
Продається 3-х кімнатна квартира м. Коломна, вул. Гагаріна,
Продається 3-х кімнатна квартира м. Коломна, вул. Гагаріна, буд 3, 1/9К, 83/51/11, балкон, вікна у двір на вулицю, первинна обробка, ліфт ... Читати далі
Продаю квартиру в м. Митищі.
Новобудова, будинку 3 роки. Моноліту-цегляний будинок, ліфт, сміттєпровід, лоджія, 2 санвузли. Квартира 3-х кімнатна на 5-му поверсі 12 поверхового ... Читати далі
Продається 2-х кімнатна квартира, Щолковський район, Лосино-
Продається 2-х кімнатна квартира, Щолковський район, Лосино-Петровський, вул. Будівельників, д. 3, 43/28/6, 2/5П, хороший стан
Будинок 80 кв. м поблизу Москви 3 км від МКАД по Ярославсько
Продам будинок 80 кв. м на ділянці 8 соток, Митіщинській район за п. Дружба в готовому СТ Мосводоканал-2. Близькість до Москви близько 3 км від МКАД ... Читати далі
Продається 1-я квартира м. Щелково, вул. Зарічна, д. 5
Продається 1-я квартира м. Щелково, вул. Зарічна, д. 5, 4/9П, 39/19/9, 5 гарний стан
Будинок 10 км від МКАД по Волоколамському шосе, Анікеевка
Продам готовий будинок з можливістю ПМЖ 150 кв. м на ділянці 8 соток, Красногорський район в готовому СНТ Харчовик. Близькість до Москви близько 10 ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua