Архів. Оголошення «Продаж: Торговельне приміщення в житловому будинку в центрі » від 30.10.2010 застаріло і тому приховано.

Продаж: Торговельне приміщення в житловому будинку в центрі
Торговельне приміщення в житловому будинку в центрі Хургади Торговельне приміщення в самому центрі міста під магазин всього в 350 метрах від готелю Сі Галл (Sea Gull) За детальною інформацією про умови оренди, запрошуємо звертатися в офіси нашої компанії за телефонами 8 495 505-XX-XX Показати телефон(495) 505 5121 8 495 926-XX-XX Показати телефон(495) 926 5657 8 812 448-XX-XX Показати телефон(812) 448 3867
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Нерухомість
Дата публікації: 30.10.2010
Рубрика: Нерухомість
Регіон: Росія, Красне
Номер оголошення: 232658

Схожі оголошення в інших регіонах:

ПРОДАМ Таунхаус ТЕРМІНОВО! 620 $!
234/115/36, гараж, земля, 3 рівні, міські комунікації, інфраструктура, документи. Прямий продаж.
Продається 3 х кімнатна квартира 60 кв. м
Продається 3 х кімнатна квартира 60 кв. м., 1 / 5 пов. цегляного будинку, меблі, побутова техніка, грати на вікнах, лічильники на воду, світло, ... Читати далі
Здається 1-я квартира м. Проспект Миру
Здається 1-я квартира м. Проспект Миру 5 хв. Пеш Капельскій пер. д. 3: заг 50 кв. м: жив пл. 20 кух 10 кв. м, Квартира звичайна, в хорошому стані. ... Читати далі
Земельна ділянка в Сочі!
Продається земельна ділянка у м. Сочі, 6 соток, у власності, документи 2009 року, з видом на море, комунікації поруч.
Здається 1-я квартира м. Маяковська
Здається 1-я квартира м. Маяковська вул. Тверська д. 8: заг 50 кв. м: жив пл. 20 кух 10 кв. м, Після ремонту. У кімнаті стильні гарнітурні меблі. На ... Читати далі
Продам 3 кімн. кв-ру, Ханженково
3-кімн. кв-ру Ханженково, Первомайський, 2 / 9, н / в, 65/45/9, к / р, с / р, балк. заст, жилий стан, терміново, 15000 у. е.
Здаю 1-ю квартиру м. Річковий вокзал
Здаю 1-ю квартиру м. Річковий вокзал 8 хв. Іти до. вул. Лавочкіна. Жив пл. 17 кух. 7; 4/8-ет. Ремонт під євро, меблі гарнітурні. вся побутова ... Читати далі
Ділянка, лазня, фундамент для дому Каширці 55 км
Ділянка 7 соток. Каширці, М-4 Дон, Домодєдовському траса 55 км. Близько д. Каверін, Тютьково. Садівниче товариство (можна будувати і реєструвати ... Читати далі
Продається земля в Калінінградській області
Власник пропонує ділянки на узбережжі Балтійського моря. Від 1. 25 га до 120 га. Перспективні місця під будь-який вид діяльності. Поруч море, зручне ... Читати далі
терміново продам свою 2х кімнатну квартиру
терміново продам свою 2х кімнатну квартиру на Соцмісті
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua