Архів. Оголошення «Шукаю будфірм, Партнера, Інвестора - Добудова» від 21.06.2009 застаріло і тому приховано.

Шукаю будфірм, Партнера, Інвестора - Добудова
Шукаю будфірм, Партнера, Інвестора - Добудова курортних приватних котеджів і пансіонату на березі курорту Кирилівка - Пересип Азовського моря в Запорізькій області. 1 - я ЧЕРГА БУДІВНИЦТВА: Шукаю ІНВЕСТОРА (траншами 3 млн грн з поверненням плюс 54% на фінансово - кредитні кошти протягом 1-1, 5 року) або будфірм (з меншим вкладенням на даному етапі) для добудови тільки курортних приватних котеджів. У мене ліквідний, бистровозвращающій, з прибутком проект. Термін будівництва 4 - 6 місяців. Термін реалізації приватних номерів одно-і двокімнатної квартирної планування на стадії будівництва або до 1 - 1, 5 років. І Л І В Е С Т О Б Ъ Е К Т: Шукаю ІНВЕСТОРА (траншами 6, 080 млн грн з поверненням плюс 54% на фінансово - кредитні кошти протягом 1-1, 5 року), будфірм або ПАРТНЕРА для добудови приватних котеджів і невеликого пансіонату. Термін будівництва 8 - 10 місяців. У мене ліквідний, бистровозвращающій, з прибутком проект. Тел: 061 232-XX-XX Показати телефон+380 612 326 646, 095 667-XX-XX Показати телефон8095 - 6670066, comfort_azovzp@ua.fm За Вашим запитом можу вислати розширену інформацію, фотографії.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Контакти приховані
Перегляньте нові оголошення в рубриці Бізнес-контакти
Дата публікації: 21.06.2009
Рубрика: Бізнес-контакти
Регіон: Запоріжжя
Номер оголошення: 127292

Інші оголошення в даній рубриці:

Шукаю інвесторів, партнерів, будфірм
Добудова курортних приватних котеджів і пансіонату на березі курорту Кирилівка - Пересип Азовського моря в Запорізькій області. 1 - я ЧЕРГА ... Читати далі
 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Шукаємо партнерів
Крупний торговельно-виставковий комплекс запрошує до співпраці будівельні організації, оптових постачальників будівельних матеріалів, товарів для ... Читати далі
Якісні вікна від компанії АРД
Компанія виробник металопластикових конструкцій будь-якої складності розширює дилерську мережу. Запрошуємо до співпраці дилерів, будівельні ... Читати далі
Запрошуємо до співпраці! ТОВ `Вікносістемс`
Стати нашим дилером - отримаєте суперумовах, бонусну програму і придбайте вікна по: вікно 1, 2 * 1, 4 п-ВТК - 600грн. + ЗНИЖКА Телефонуйте й ... Читати далі
Формуємо дилерську мережу по вікнах ALMplast!
ALMplast - 3-х камерний профіль, 60мм, фурнітура Vorne, Maco. Доставка в будь-яку точку України безкоштовно. Стандартне вікно з фурнітурою Vorne = ... Читати далі
Пропозиція до співпраці
Завод «Укрпромстекло» формуємо дилерську мережу! Виробництво металопластикових конструкцій з використанням профілів Deceuninck zendow-5ти кам. ... Читати далі
Кращі вікна від АРД компанії
Розширюємо дилерську мережу. Дуже вигідні умови співпраці. Запрошуємо до співпраці будівельні організації, виконробів. Профіль: VEKA, SALAMANDER, WDS ... Читати далі
Вакансія регіонального представника
заводу-виробника потрібні регіональні представники з досвідом роботи у віконному бізнесі для розвитку дилерської мережі та організації роботи ... Читати далі
шукаємо постачальника OKOH
Шукаємо в Криму виробника ПВХ конструкцій. Просимо вислати пропозиції з дилерськими цінами на стандартні конструкції, термінами, умовами співпраці. ... Читати далі
Столярний цех
Столярний цех. Продам готовий бізнес (деревообробне виробництво) м. Київ, біля метро. Приміщення 425 кв. м, h = 3. 3 м. Під охороною територія. ... Читати далі
розширюємо дилерську мережу.
ЧММРТП Гарант піглашает до співпраці підприємства і приватних осіб з продажу опалювального, вентиляційного, електронагрівального обладнання власного ... Читати далі
 
додати оголошення
додати оголошення на ВІКОННУ дошку OKNA.ua
додати оголошення на САНТЕХНІЧНУ дошку TRUBA.ua
додати оголошення на МЕБЛЕВУ дошку DECOR.ua